nejde ovládat zvuk kolečkem u klávesnice

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

sony007
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

nejde ovládat zvuk kolečkem u klávesnice

Příspěvekod sony007 » 28 lis 2017 01:08

Dobrý den, můžete mě prosím někdo poradit proč mě nejde ovládat zvuk kolečkem u klávesnice? Pří zapnutí PC nebo po restartu mě to normálně funguje, ale pokud uvedu PC do režimu spánku tak po jeho probuzení už zase nefunguje. To mě dělalo i ustarší klávesnice, dnes jsem si koupil novou a problém je úplně stejný . Můžete mě někdo poradit? Už si nevím rady, vyzkoušel jsem snad všechno. Mám Win.8 ...klávesnici mám zn. Yenkee...Děkuji předem za jakoukoli radu a přeji hezký den.

Reklama
sony007
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde ovládat zvuk kolečkem u klávesnice

Příspěvekod sony007 » 02 pro 2017 22:49

Tak co IT odborníci, nikdo mě neporadí?

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde ovládat zvuk kolečkem u klávesnice

Příspěvekod faraon » 03 pro 2017 07:32

To "snad všechno" je co? Instalace nejnovějších ovladačů od výrobce hardwaru?
Předchozí klávesnice byla jaká? Stejný šmejd nebo něco jiného?

Uspávání a probouzení je sice strašně módní věc, ale pro operační systém je to dost velký problém. Obnovení stavu bez restartu je u některých zařízení velmi obtížné a někdy dokonce nemožné, takže se může stát že některé věci prostě nefungují. Micro$oft v takových případech obvykle slibuje že v příští verzi už to fungovat bude, zkušení uživatelé jeho produktů na některé z nich čekají už desítky let :lol:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

sony007
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde ovládat zvuk kolečkem u klávesnice

Příspěvekod sony007 » 04 pro 2017 00:00

Faraon, díky za odpověď, v mnohém máš pravdu, i v tom režimu spánku. Ve Win. 8.1 mě to uspalo na cca. půl minuty a pak se sám od sebe probudil, tak jsem šel zpátky na 8 čky a vše OK. A teď babo raď...pokud jsem měl klávesnici ovládanou šipkami (myslím tím zvuk) tak bylo vče OK, tak si nemyslím že by to bylo v ovladačích. Ale nakonec jsem to vyřešil šalomounsky. Po probuzení z režimu spánku povytáhnu kabel s usb, znovu zasunu a vše OK...Jinak nevím čemu říkáš šmejd, ale tato klávesnice je za ty love (nejsem hráč) jinak úplně v pohodě. Jěště jednou díky a přeji hezký den.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nejde ovládat zvuk kolečkem u klávesnice

Příspěvekod X » 04 pro 2017 06:02

Mě to na tabletu (tedy 3v1) s Win 8.1 funguje bez problémů ale jakmile se vybije pod určitou mez a vypne, tak už se (po nabití) vzbudí jen velmi dlouhým stiskem zapínacího tlačítka a pouze s restartem, předešlý stav ztratí.

sony007
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde ovládat zvuk kolečkem u klávesnice

Příspěvekod sony007 » 05 pro 2017 01:27

Taky zajímavý poznatek, každá rada dobrá a toho si cením...zdravím a přeji hezký den.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů