Počítač se nespustil. A tak se dal do továrního nastavení. Potřebuji otázku ohledně Driverů Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Počítač se nespustil. A tak se dal do továrního nastavení. Potřebuji otázku ohledně Driverů

Příspěvekod AngelikaB » 20 pro 2017 11:02

Zdravím. Včera mi nenačetl počítač nemám ani předtuchu proč.. Počítač jsem neskládala ale poskládala ho alza. Vybrala jsem si sice takřka takové komponenty aby dobře fungoval :-D . Nicméně včera sem si ho zformátovala jelikož nenačetl. A znova musela nainstalovat OS. Mám Windows 10 home kdyby něco... Ale nevím zda tam něco alza instalovala něco od základní desky atp.. Takže fakt nevím.. základní deska je ASUS B250PRO a intel Intel Core i5-7500. Grafickou kartu: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3G .. + ten počítač má jakousi Wi-Fi takže zřejmně bude se muset doinstalovat i Wi-Fi . Tak samo i bluethooth má.. Takže díky za radu snad mi to pomůže :-)

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač se nespustil. A tak se dal do továrního nastavení. Potřebuji otázku ohledně Driverů

Příspěvekod Pic » 20 pro 2017 12:36

Pokud máš PC a nemáš v něm WiFi kartu, tak se připojíš jen kabelem. Stolní počítač není standardně vybaven integrovanou WiFi.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Počítač se nespustil. A tak se dal do továrního nastavení. Potřebuji otázku ohledně Driverů

Příspěvekod AngelikaB » 20 pro 2017 13:42

Ano počítač není vybaven klasicky integrovanou Wi-Fi kartou. Ale alza mi to tam přidala. Jelikož to bylo kdysi v hodnotě té základní desky... A tím pádem se ptám jestli mám nainstalovat drivery od základní desky po bluethooth nebo si to sama Windows 10 doinstalovala

RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6471
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač se nespustil. A tak se dal do továrního nastavení. Potřebuji otázku ohledně Driverů

Příspěvekod RIKI22 » 20 pro 2017 13:44

Pozri Správca zariadení,či tam niečo chýba.

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Počítač se nespustil. A tak se dal do továrního nastavení. Potřebuji otázku ohledně Driverů

Příspěvekod AngelikaB » 20 pro 2017 13:50

Je tu otazník. A napsáno: Další zařízení a pak: ASUS PCE-N15 11n Wireless LAN PCI-E Card a další: ASUS USB-BT400

RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6471
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač se nespustil. A tak se dal do továrního nastavení. Potřebuji otázku ohledně Driverů  Vyřešeno

Příspěvekod RIKI22 » 20 pro 2017 15:33

Ak po pripojení Lan káblom si OS nenájde ovládač, tak potom si stiahni a nainštaluj :
https://www.asus.com/sk/Networking/PCEN15/
https://www.asus.com/sk/Networking/USBBT400/


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti