Inkousty do tiskárny-origo či kompatibilní Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
GamerXXX
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Inkousty do tiskárny-origo či kompatibilní

Příspěvekod GamerXXX » 03 led 2024 11:30

Inkousty ve tvé tiskárně jsou samostatné inkousty a hlava je samostatně. Určitě bych se těch neoriginálních nebál a navíc se dá tato tiskárna přestavět na tankovou, ale jestli tiskneš málo, tak to nemá význam.

Co se čištění týče, tak každá inkoustovka funguje v podstatě stejně a je jedno jestli je levná či drahá, nebo jestli je to ta či ona značka.. Zjednodušeně řečeno k očištění hlavy dojde vždy když vozík s hlavou zajede do krajní pozice (zaparkuje do servisní stanice), kde se očistí/setře zbytkový inkoust a ten se následně vsakuje do takových "polštářků" kterým se říká absorber. Neexistuje žádné zázračné čištění, které by zabránilo, že časem inkoust nezaschne a nemá na to vliv ani to, jestli jde o originální či neoriginální inkoust. U inkoustovek je prostě zásadní, aby se na ní alespoň jednou za čas něco vytisklo všemi barvami jinak tak jako tak zaschne ať už v hlavě, nebo dokonce v inkoustovém systém, který do hlavy žene inkoust z náplní. Srovnal bych to s propiskou se kterou když delší dobu nepíšeš tak taky přestane psát protože inkoust zalepí tu kuličku. Někdy jí stačí otřít, někdy jí ještě rozepíšeš, ale někdy už to prostě nejde, protože inkoust už moc zaschnul a i když v náplni stále vidíš tekutý inkoust, tak už prostě nepíše. To samé se stane i u tiskárny :-)

Tak že Armory klidně kup, rozhodně bych se jich nebál, jen mysli na to, že máš inkoustovku a je potřeba na ní jednou za čas něco vytisknout ;)

Reklama
Prorock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Inkousty do tiskárny-origo či kompatibilní

Příspěvekod Prorock » 04 led 2024 18:29

OK, díky, mám to tedy potvrzené z více stran, dam tam ty Armory. Jinak co se týče toho čištění tak jsem myslel, že ten Brother má funkci něco jako automatický tisk bez papíru když se dlouho netiskne, právě aby to tam nezaschlo. A taky myslím jednou týdně jsem tu tiskárnu slyšel, jak samočině něco dělá, tak mám za to, že se automaticky čistí. A nikdy mi nezaschla ikdyž jsem celé měsíce netiskl . Ale teď mi tam došel ten origo inkoust, tak se nemohla pročišťovat, tak snad až tam dam ty Armory tak to zas půjde.

https://cze.digiist.com/android/how-to- ... 05115.html

Prorock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Inkousty do tiskárny-origo či kompatibilní

Příspěvekod Prorock » 25 úno 2024 17:29

Tak jsem tam dal ty Armory, zkusil zkušební tisk a vše vpořádku ...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů