Macbook Pro 2015
Moderátoři: Marfy, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team
-
mtc
- Level 3.5

- Příspěvky: 771
- Registrován: 17 pro 2008 17:01
Macbook Pro 2015
DObrý de, chci se zeptat jestli se vyplatí koupit Macbook Pro z roku 2015. Mám možnost jej odkoupit z naší firmy. Chtěl by jsem ho na administraci e-shopu a dalších věcí. Děkuji
-
WinDroid
- Level 6.5

- Příspěvky: 4213
- Registrován: 25 srp 2014 15:57
- Bydliště: Plzeň
Re: Macbook Pro 2015
Záleží za kolik, používat se to dá..
-
mtc
- Level 3.5

- Příspěvky: 771
- Registrován: 17 pro 2008 17:01
Re: Macbook Pro 2015
Cena je 4000 kč
-
WinDroid
- Level 6.5

- Příspěvky: 4213
- Registrován: 25 srp 2014 15:57
- Bydliště: Plzeň
Re: Macbook Pro 2015
To bych řekl, že je celkem průměrná cena
Já bych do toho nešel.. Je to 10 let starý, ale jestli nemáte NTB, tak jako dá se to.
Taky záleží na stavu baterky atd., případně vyměnit.
Já bych do toho nešel.. Je to 10 let starý, ale jestli nemáte NTB, tak jako dá se to.
Taky záleží na stavu baterky atd., případně vyměnit.
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 7 Odpovědi
- 23844 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od HelFix
-
- 2 Odpovědi
- 9643 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od falco_dee
-
- 2 Odpovědi
- 8000 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od HelFix
