Genius GX 3000 Reproduktory

...

Moderátoři: Marfy, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team

Uziv007

Genius GX 3000 Reproduktory

Příspěvek od Uziv007 »

Zdravim.

Ako mozem otvorit skrinku, na ktorej sa nastavuje zvuk a bassy a kde svieti svetlo LED na modro.

Vybral som vsetky sruby, snazil sa otvorit kryt z jednej aj z druhej strany, ale vyzera to ako ze tam nieco drzi a nechce sa to otvorit. Ako sa to teda otvara? Neviem nikde taky manual najst
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 55311
Registrován: 06 úno 2012 10:27

Re: Genius GX 3000 Reproduktory

Příspěvek od petr22 »

Podle servisniho manualu vysroubujes ty srouby co jsou vzadu a obe bocnice vysunes smerem dozadu z predni casti.
Uziv007

Re: Genius GX 3000 Reproduktory

Příspěvek od Uziv007 »

No nejde to. Niekto ukazal na starsom modely, ze treba odmontovat aj maticu kde sa pridava zvuk, ale to dole nejde
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Mobil pro díte kolem 3000 Kč
    od michal84 » » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    9 Odpovědi
    67177 Zobrazení
    Poslední příspěvek od michal84
  • Najdem lepsie reproduktory ako Z623?
    od Uziv007 » » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4 Odpovědi
    7108 Zobrazení
    Poslední příspěvek od WinDroid

Zpět na „Vše ostatní (hw)“