Zdravim.
Ako mozem otvorit skrinku, na ktorej sa nastavuje zvuk a bassy a kde svieti svetlo LED na modro.
Vybral som vsetky sruby, snazil sa otvorit kryt z jednej aj z druhej strany, ale vyzera to ako ze tam nieco drzi a nechce sa to otvorit. Ako sa to teda otvara? Neviem nikde taky manual najst
Genius GX 3000 Reproduktory
Moderátoři: Marfy, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team
-
petr22
- Guru Level 15

- Příspěvky: 55311
- Registrován: 06 úno 2012 10:27
Re: Genius GX 3000 Reproduktory
Podle servisniho manualu vysroubujes ty srouby co jsou vzadu a obe bocnice vysunes smerem dozadu z predni casti.
-
Uziv007
Re: Genius GX 3000 Reproduktory
No nejde to. Niekto ukazal na starsom modely, ze treba odmontovat aj maticu kde sa pridava zvuk, ale to dole nejde
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 9 Odpovědi
- 67177 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od michal84
-
- 4 Odpovědi
- 7108 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od WinDroid
