Herní Oled monitor 32 palců

...

Moderátoři: Marfy, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team

Uživatelský avatar
zezr
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1853
Registrován: 19 říj 2010 18:48

Herní Oled monitor 32 palců

Příspěvek od zezr »

Ahoj,

Poradíte mi prosím jaký herní monitor má smysl dle mých požadavků?

Predstavuji si že by to byl OLED. Nepotřebuji víc než 144Hz, velikost 32 palců. Pokud má smysl jiná technologie než OLEd tak jsem tomu otevřený. Takto veliký monitor by měl být zahnutý. Reproduktory nevyžaduji.

V současné době mám xg32vc Asus ROG. Se současným monitorem mám problém, že když svítí slunce tak na monitoru není nic vidět. Nemusí to být ani přímé slunce.

Co se týče ceny, chtěl bych zařízení, které má dobrý poměr cena výkon.

Děkuji za rady.
Svět ztrácí genie. Einstein umřel ,Mozart umřel a mě je taky nějak špatně!

CPU: Ryzen 5 3600 , MB: Asus Crosshair VI EXTREME, GPU: MSI ARMOR GTX 1070 Ti , Ram: Cruicial 32GB @3733MHz Zdroj: CX 550M
HDD: Segate 7200.14 2TB SSD: OCZ-ARC100 256GB, Kingston A1000 512GB
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • OLED monitor 1440p
    od Uziv007 » » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4 Odpovědi
    4527 Zobrazení
    Poslední příspěvek od šulda
  • Monitor s technologií qd OLED
    od walderan » » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0 Odpovědi
    20621 Zobrazení
    Poslední příspěvek od walderan
  • TV 4K OLED
    od Uziv007 » » v Vše ostatní (hw)
    5 Odpovědi
    29019 Zobrazení
    Poslední příspěvek od pcmaker
  • LG OLED C5 nebo B5?
    od falco_dee » » v Vše ostatní (hw)
    11 Odpovědi
    19669 Zobrazení
    Poslední příspěvek od falco_dee
  • TV Samsung QE77S92FAEXXH, 77" OLED - DVB-T2 ladění?
    od Zabral68 » » v Vše ostatní (hw)
    8 Odpovědi
    30707 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zabral68

Zpět na „Vše ostatní (hw)“