MSI GX720

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Zetko
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

MSI GX720

Příspěvekod Zetko » 27 bře 2009 17:29

Zdravím všechny,
předem bych chtěl poděkovat za případnou radu, jelikož už nevím coby :( ... V prosinci jsem zlikvidoval starý stolní PC a pořídil s herní notebook (stolní zabíral moc místa, které já potřeboval využít jinak).
Při výběru jsem zvolil v té době ne až moc vyzkoušený model od MSI. Nicméně teď je vcelku opěvován.
Na Pc jsem vyzkoušel řadu her(GTA 4, Fifa, Nhl, Crysis, Race Driver GRID apod.), nicméně každá, ale každá hra se seká. Snížení detailů tomu vůbec nepomůže, naopak se sekání ještě zvýší. Tudíž mě napadlo, jestli není problém v přehřívání, tudíž pořídit nějaký chladič pod NTB.
Rád bych se tedy zeptal, jestli byste mi někdo mohl doporučit (cena/výkon) nebo přijít s jiným řešením. (napadlo mě ještě jít NTB vyreklamovat, ale když jsem se ptal známého a popsal mu svůj problém, odpověď zněla, že mi ho na reklamačce skrz to, že se mi koušou hry nevemou).
Děkuju...

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MSI GX720

Příspěvekod memphisto » 27 bře 2009 17:37

Vítej na fóru PC-HELP.CZ

chladící podložky pod booky nemají smysl. účinek je takřka nulový a pokud máš aktivní, tak jsou i hlučné. zkusil bych zkontrolovat systém (pročistit registry, defragmentovat disk atd.)
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

kis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 168
Registrován: srpen 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: MSI GX720

Příspěvekod kis » 27 bře 2009 22:32

Jak řikam kamoš si taky koupil msi a seka se mu uplně vše a hlavne pomali starty je to nějakej ten herni cerno cerveny provedeni acer je lepší i když jsem řikal že jsou šity tak za malo peněz velkej vykon ten muj mě vyšel na 14 Tanku s myši
ZK-M2N-SLI,AMD Athlon x2 +5600,2048 MB DDR2 patriot,ATI-4850,320GB HDD WD ,Chlazeni AC,Zdroj 500W Seasonic 12cm,DVD-RW LG,case ewrocase sit nejvetsi,a novy chladic noctua 12cm.NTB ACER Extensa 5620G,Intel C2D T7500/800/4Mb L2/4Gb DDR2,GK ATI 3470 256 své+TB,320Gb WD

Zetko
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MSI GX720

Příspěvekod Zetko » 28 bře 2009 17:07

Mě je právě divný, že herní notebook, kterej je/byl prezentovanej jakož jeden z nejlepších dělá tento problém.... nejde mi to do hlavy :/

jim
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MSI GX720

Příspěvekod jim » 28 bře 2009 17:08

pls jak vlozim prispevek?

/tak, jak jsi to udělal teď. vybereš vhodnou sekci a dáš Nové téma. memphisto


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů