počítače DXT?!

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Baxx
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: leden 04
Bydliště: Brno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

počítače DXT?!

Příspěvekod Baxx » 01 úno 2004 20:24

Chtěl bych se vás zeptat: jaké máte zkušenosti (pokud máte) s počítači DXT?! a nejenom s počítači, ale i se službami apod.

Reklama
Uživatelský avatar
spider
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 102
Registrován: prosinec 03
Bydliště: Woolwich Common, London, GB
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod spider » 04 úno 2004 10:04

Ahoj, tak ja osobne vlastnim PC od teto firmy jiz dva roky a musim rict, ze mi masina hardwarove slape jako hodinky i po ruznem upgradeovani(jen mi odesel zdroj- jednou :-)) )
Takze muzu doporucit.
Jinak zkusenosti se sluzbami uz jsou trochu smisene - napr. technicka podpora: potreboval jsem nejakou technickou informaci ohledne me desky a misto potrebne informace jsem byl odbyt a bylo mi receno: "vemte Pc a doneste ho k nam, my se vam na to kouknem", coz nebylo pro mne to prave orechove..
Dale, nevim jestli je to nahoda, ale na firme jsem byl za ty dva roky vseho vsudy 3x (mluvim o Krymske v Praze), ale pokazde se na prodejne nekdo hadal a vztekal kvuli necemu- naposledy jsem to zazil pred mesicem, kdyz mi vyhorel zdroj a ja sel s Pc na operaci na servis..
Dokonce to byla i ma prvni zkusenost, kdyz jsem si sel objednat svoji sestavu (tenkrat v 02/02), tak se tam nejaky pan hrozne rozciloval a stezoval si a ja mel chut se obratit a radeji vypadnout.Jenze uz jsem byl utahany nebo co a nechtelo se mi shanet jineho prodejce, tak jsem setrval a PC nakonec koupil. Co tim chci rici- mam dojem, ze asi maji obcas trochu problem se servisem, nebot to byly vzdy stiznosti tykajici se oprav..
Jinak firma mi byla taktez doporucena kamaradem, ktery mel take dobre zkusenosti..
Tot ma zkusenost..
Cauky Spider.

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

..

Příspěvekod Rimmer » 05 úno 2004 14:55

Tak tomu se říká cenná informace:)
Tu si jen tak nějaká firma pod svoje logo nenapíše. Od té doby, co jsem se začal tak trochu "vrtat" v PC mám jednu zásadu -> chceš-li PC - kup díly a sestav si je sám. Ušetříš tím nejen drahocené korunky (utracené za technika DXT), ale také je tu ta věc s reklamacemi.
Jít reklamovat jednu součástku je totiž daleko příjemnější, než reklamovat celé PC.
..
Rimms

Uživatelský avatar
sovicka2001
Level 2
Level 2
Příspěvky: 190
Registrován: duben 03
Bydliště: Praha 917
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod sovicka2001 » 05 úno 2004 21:17

No..., promin Rimmere, ale dovolil bych si trochu polemizovat - při reklamaci součástky je trochu problém s montáží... prostě ti můžou sprostě říct - používal jste antistat. náramek, - nepoužíval - no tak to máte ale smůlu, ta deska je zlikviovaná stat. elektřinou...

Kdežto u velkých firem mají jistotu že jejich technik to prostě nepokonil... (anebo pokonil a pak si to odnese...)

Ale s problematikou nákupu - kdo PC nerozumí, ať si koupí PC u renomované firmy, na kterou se předem informuje u jejich zákazníků (jako se zde ptá Baxx)
Jenže pokročilejší uživatel už ví co chce a jak si to má sestavit a koupí si to sám, ale nese za to odpovědnost, když to při montáži rozbije a reklamace nemusí uspět...
Ahojky!
J.S.

Uživatelský avatar
malkomx
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 03
Bydliště: Opava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod malkomx » 06 úno 2004 11:51

No já bych řek že hodně záleží na prodejci jako takovém mám vcelku "dost" zkušeností s nákupem komponent… Mám taky pár poznatků: vybírat si prodejnu kde se ke mně chovají jako k zákazníkovi a ne jak kdybych je přišel obtěžovat, zkouška je jednoduchá stačí se na něco zeptat a když Vám odpoví s úsměvem a doporučí dobrou ale ne předraženou věc je to dobrý,rychlá reklamece a komunikace při problémech jak hardwar tak software problémů, no a je taky fakt že každý si udělá obrázek sám.
A s tou reklamací komponent a statickou elektřinou to bych tak nebral ještě se mi nestalo že by mi něco nevzali na reklamaci pokud to ale nebylo očividně přepáleno nebo fyzicky porušeno.

Uživatelský avatar
Baxx
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: leden 04
Bydliště: Brno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Baxx » 11 úno 2004 19:43

No to je jasný, že je mnohem výhodnější si PC sestavit doma, ale můj otec mi rozhodně nedá 35 tisíc (je mi teprv 15), abych si PC sestavil sám, natolik mi nevěří a mimochodem ani já ne i když bych to teoreticky měl zvládnout. Proto je pro mě lepší koupit si vyladěné PC, nejvíc mě však štve, že výrobci PC pečetí. Nevíte náhodou jestli se dá pečeť nejak nenápadně odstranit??

Uživatelský avatar
sovicka2001
Level 2
Level 2
Příspěvky: 190
Registrován: duben 03
Bydliště: Praha 917
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod sovicka2001 » 11 úno 2004 21:11

No... mě je sice také patnáct ale otec mi důvěřuje natolik, abych si komp sestavil sám :)

PS: 35tisíc??? já sestavil komplet za 12k Kč!
Ahojky!

J.S.

Uživatelský avatar
darth yrden
Level 1
Level 1
Příspěvky: 62
Registrován: únor 04
Bydliště: Brno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod darth yrden » 12 úno 2004 18:37

tak mě je třináct mám počítač za 38papírů a stavěl jsem ho sám.sice při tom nade mnou neustále visela gilotina co když se to nepovede budu mrtvej,ale nakonec v poho :banana: s dxt nějaký zkušenosti mám kupoval jsem u nich taky něco.můj názor:ceny solidní ale nějAk to není ono:v brně na kamenné 1 seděl vždy kdyxž jsem je navštívil seděl jeded
borec a obsluhoval(přijímal návštěvy,například tam za ním chodila nějaká slepá paní)ale to mi nevadilo,celá prodejna byla taková malá na vše jsem musel nějakou dobu čekat,ale problémy jsem s nima neměl,borec byl ochotnej vysvětlit a bylo vydět že tomu aj rozumí :smile:.
Zážitek:jednou tam přede mnou byl any chlap s klukem podle rozhovoru až z bystřice nad pernštejnem a ptal se proč mu PC ještě nedovezli ale
prodavač řek že to nestihli a tak chlap s klukem odjeli naštvaní spátky do bystřice.
Sečtěno podtrženo:jde o to čemu kdo dává přednost,buď dobré ceně a horší kvalitě obsluhy,nebo příjemnýmu prodavači a le o to vyší ceně.
čus darth


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zapnutí počítače Příloha(y)
    od Bayani » 02 pro 2023 21:07 » v Problémy s hardwarem
    1
    766
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    02 pro 2023 21:15
  • Zamrznutí počítače
    od Balkany123 » 17 črc 2023 13:48 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    2179
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    17 črc 2023 19:35
  • Upgrade počítače Příloha(y)
    od davez2 » 26 lis 2023 11:51 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    14
    1919
    od BL!zZard Zobrazit poslední příspěvek
    29 lis 2023 16:16
  • “Upgrade” starého počítače
    od Scofield_CZ » 29 lis 2023 03:22 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    16
    2298
    od Scofield_CZ Zobrazit poslední příspěvek
    02 pro 2023 15:45
  • Herné počítače na Kaufland.sk
    od Kallus » 22 srp 2023 10:29 » v Sítě - hardware
    2
    1315
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    22 srp 2023 10:40

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů