Pretaktovani procesoru Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 31 bře 2006 17:59

Klid,to co mi tady posilate znam,vim co je pretaktovani :P nedelam to prvne hosi...


....Jinak jediny co sem napsal je ze vim co je pretaktovani



Tak tomu teď trochu nerozumím. :idea: Co si z tohoto měl Karlos vybrat? Jak ti měl odpovědět. Pokud ti stránka od watergatea, kde je to popsané velmi podrobně nestačila a potřebuješ něco bližšího v biosu tak bys také musel napsat jakou verzi biosu máš, popřípadě udělat snímky jednotlivých stránek biosu a dát je sem do galerie. Každý bios vypadá trochu jinak a i běžné funkce v něm se v názvech liší, takže mohu ti dávat rady dle svého biosu a ty budeš koukat, co vlastně po tobě chci. Potom se nediv, že na neúplné dotazy buď nikdo nereaguje, nebo si taky dobromyslně rýpne.

Reklama
Tonny
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Tonny » 31 bře 2006 18:32

Tak ja se Vam vsem strasne omlouvam jsem debil kterej vubec nevi co pise protireci si atd. atd. -hosane sem rek po tom co on mi rek hochu a nemyslel sem tim nic spatnyho .... polozil jsem docela jasnou otazku a cekal jsem odpoved typu "najdes to v cpu configuration v polozce ty a ty" nic vic ,ale misto toho jsem se dozvedel ze mam obrovske mezery ve vedomostech dale jsem se dozvedel o svem egu :-*

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 dub 2006 09:53

Docela se bavím tím, co se zde rozpoutalo. Tonny, nejsi hokejista? Docela máš ve svých postojích a názorech hokej. :lol:
Buď tak hodný a konkretizuj svůj konkrétní dotaz, poněkud více. Jaké máš chlazení, verze BIOSu, jaká je paměť, procesor má jaké jádro? Možná ti to v mých drzých, arogantně povýšených a zcela debilních reakcích uniklo, ale já se ti opravdu snažím pomoci. Překousni tedy kousek poučování, přestaň se chovat jako puberťák a začněme vést dialog jako dospělí lidé.

PS. Tím, jak jsi mě nazval chalpečkem, jsi neuvěřitelně pobavil mou osmnáctiletou dceru a šestnáctiletého syna, kteří mi tak začali říkat doma a co je nejhorší, že se toho chytla i manželka... :evil: :lol: :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Tonny
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Tonny » 01 dub 2006 18:31

To ja se tim teda moc nebavim,neprijde mi moc vtipny kdyz se lidi "hadaj" ....to jsem rad ze jsem je pobavil,vyrit jim ze je pozdravuju,jinak ani nevim ze sem te nazval chlapecku,myslim ze sem rek neco jako hosan.....nechci vam tady vypisovat sestavu aby ste mi rekli jestli to muzu pretaktovat a o kolik,vim ze neco v biosu musi prepnout na manual aby se to dalo nastavim,ale nevim poíd jakym nazvem to je,to je vsechno,mam procak 2.8 Ghz a chci ho dat na 3 nic vic


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • přetaktování intel pentium e5200
    od Mladkov204 » 15 črc 2023 17:28 » v Vše ostatní (hw)
    22
    2350
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    17 črc 2023 09:16
  • Výběr procesoru
    od fabikp » 16 úno 2024 15:03 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    12
    1237
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    19 úno 2024 08:20
  • Pravděpodobně vada procesoru
    od RadovanMm » 08 úno 2024 10:14 » v Problémy s hardwarem
    9
    1121
    od faraon Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 18:42
  • Pomoc pri upgrade procesoru
    od filipo88 » 16 led 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    1033
    od filipo88 Zobrazit poslední příspěvek
    16 led 2024 17:59
  • upgrade procesoru u starého PC
    od FELINY » 11 říj 2023 08:54 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    11
    1737
    od FELINY Zobrazit poslední příspěvek
    11 říj 2023 10:21

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů