komunikace DF s PC

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

tektronic
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

komunikace DF s PC

Příspěvekod tektronic » 06 čer 2006 18:51

zdravím, mám problém s komunikací DF s PC. Nainstaloval jsem přiložený software, ale když chci otevřit nainstalovaný program pro stahovaní fotek, program ani foták nereaguje. Pc nepíše ani chybu ani se "nekousne". Typ DF program rozpozná a reaguje zvukem na propojení USB kabelem. Jedná se DF Canon PowerShot A700. OS win 2000 XP SP2.
Instalováno přiložené Canon Utilites. Zkoušel jsem to instalovat několikrát, ale pořád nic. Co by mohlo být špatně???

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: komunikace DF s PC

Příspěvekod mikel » 06 čer 2006 20:20

tektronic píše:... ale když chci otevřit nainstalovaný program pro stahovaní fotek, program ani foták nereaguje...
Typ DF program rozpozná a reaguje zvukem na propojení USB kabelem.

Možná jsem to špatně pochopil, ale tady si protiřečíš. Nejdříve píšeš, že program vůbec nespustíš, a pak píšeš, že ten program rozpozná foťák a reaguje na připojení. Jak to teda je?

Já mám sice foťák Kodak propojený s počítačem, ale princip musí být podobný. Takže sem dej log z HijackThis (návod najdeš v sekci HijackThis), protože v něm by se měl ukázat ten program ve spuštěných procesech a ve službách. Od toho by se dalo odpíchnout.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 06 čer 2006 21:49

Mam Sony P200,a kamaradi za mnou chodi asi s desitkou dalsich masove rozsirenych znacek fotaku a ani jednou jsem neinstaloval original dodavany SW,a vzdy vse bezelo bez chyb.Fotak se nacte jako dalsi zarizeni pripojene pres USB a uz vesele stahuju do PC.Pokud ovsem nechces pouzivat i nektere programy ktere tyto instalacni CD obsahuji.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

rusch
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod rusch » 14 srp 2006 22:00

Mám problém s Canon a700. Při připojení do win xp se mi přihlásí jako mm zařízení a můžu s ním pracovat jako s diskem. Při připojení do win 2000 jako další disk není vidět, a lze s ním komunikovat pouze přes výkonné programy ( zoner, adobe, irfan ... ).Je někde chyba nebo je to normál. Dík m Rusch.


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů