Duhové stránky...

...

Moderátor: Mods_senior

BUTon
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: únor 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Duhové stránky...

Příspěvekod BUTon » 20 led 2005 17:28

Brej den zase jednou.
Potřeboval bych (jak jinak) malou radu.
Rád bych přešel z vytáčeného Telecomáckého netu na Chello light.
U Telecomu jsem měl ale nastaveno vypnutí tzv. duhových stránek - to jsou ty, za které se platí horentní sumy.
Mohlo by se mi něco takového stát i přes Chello - jako, že bych se připojil někam, kam nechci, nebo spíš - kam bych neměl, aby to nastálo majlant?
Pokud se to i přes Chello může stát, můžete mi říct, jestli se to dá nějak blokovat?
Dík
BUTon

PS.: Samozřejmě, že jsem jim volal na Cheláckou linku, ale tam seděj slečny, který maj naučený snad dvě věty a zbytek odkazují na čas "po objednávce". Jenže já bych nejdřív vyzvěděl všechny informace a pak teprve objednával.

Za odpovědi předem díky :)

Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 20 led 2005 17:56

Jestli jsem to dobre pochopil tak myslis ty stranky ze kterejch se nenapadne neco stahne a pak te to pripoji na jiny tel.cislo, coz se samozrejme u chella nemuze stat protoze uz nevytacis cislo, ale jsi furt pevne pripojenej...
Takze na tyhle stranky muzes pres Chello v klidu lizt a nepresmeruje te to, z vlastnich zkusenosti vim ze ti to nabidne zadani cisla kreditky ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 20 led 2005 22:34

Souhlas, strach z nechtěného přesměrování či vytočení drahého čísla bez tvého vědomí mít nemusíš. Jsi připojený 24hod. denně a nikdo po tobě žádné další poplatky za čas strávený na duhových stránkách (dobrý název) chtít nebude.

Jediná cesta, jak z lidí připojených "napevno" k internetu je přes kreditní karty, jak už se zmiňoval Jake. Toho si ovšem už většinou člověk všimne a tak raději překlikne jinam :wink:
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti