Azureus 2.5.0.4

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Radas
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červenec 07
Bydliště: Vyškov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Azureus 2.5.0.4

Příspěvekod Radas » 19 črc 2007 23:27

Nazdar, začal jsem používat Azureuse a mám takovej menší problém:

Začal jsem stahovat 2 torenty a dole mi vyskočilo že NAT není v pořádku a u souboru se 1.smajlík ukázal žlutě a druhej zeleně, dal jsem nastavení -> test nat/internetové ochrany zadal port 6881 -> zkusit a nahlásilo to "chyba NAT connect att..." viz obr.1 a asi za několik sekund mi dole zasvítil NAT je v pořádku viz obr.1 test, ale test nat/internetové ochrany pořád ukazuje to same...
Obrázek

Dostahoval druhej soubor a zachvilku se dole ukázalo internetová ochrana viz obr.2
Obrázek

O nekolik minut později zase naskočil že NAT je v pořádku viz obr3
Obrázek

Má na to nějak vliv stahování a proč mi to pořád tak přeskakuje?? Co mám ponastavovat?? btw ještě používám Kerio personal firewall a NOD32 a jsem za routerem...
Tak co s tím? :shock: Dik

Reklama
ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ini808 » 20 črc 2007 08:20

Taky mi to často mění stav, ale nevšiml jsem si, že by na tom stahování nějak záleželo. V pohodě stahuji ať je to červené, žluté, nebo zelené, takže to neřeším :smile:

Uživatelský avatar
Radas
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červenec 07
Bydliště: Vyškov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Radas » 20 črc 2007 10:59

ini808 píše:Taky mi to často mění stav, ale nevšiml jsem si, že by na tom stahování nějak záleželo. V pohodě stahuji ať je to červené, žluté, nebo zelené, takže to neřeším :smile:

Aha hmm někdy mám rychlost uplouadu 2x větší než download, ale to jak u kteryho torentu...
a co mám nastavit v server - sítě ?
Veřejnou IP
I2P síť
Router (Tor) síť
a pak je tam vyzvat k výběru při stahování z anonymního trackeru
zkoušel jsem dát router, Veřejnou Ip....ale nepoznal jsem při jinačím nastavení rozdíl..tak nevím
Hlavně že to stahuje :smile:

ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ini808 » 20 črc 2007 19:28

Pokud ti to běhá, tak to asi nemá smysl řešit.
Já mám u Azureusu rád velké množství nastavení, ale věci jako připojení a tak obvykle nechávám na defaultním a neřeším to - ještě bych se v tom začal hrabat a přestalo by to stahovat.

Uživatelský avatar
Radas
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červenec 07
Bydliště: Vyškov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Radas » 20 črc 2007 19:31

ini808 píše:Pokud ti to běhá, tak to asi nemá smysl řešit.
Já mám u Azureusu rád velké množství nastavení, ale věci jako připojení a tak obvykle nechávám na defaultním a neřeším to - ještě bych se v tom začal hrabat a přestalo by to stahovat.

Jojo stahuje :wink:


Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti