Někdo se naboural do mého PC a začal počítač ovládat Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Někdo se naboural do mého PC a začal počítač ovládat

Příspěvekod AngelikaB » 13 zář 2016 21:21

Provident mi jen poskytl informace o tom. že někdo se napojil na Wi-Fi pomocí signálu. takže to může být prostě z vchodu atp. problém mu tak nadělám. Protože na policii jsem byla. Ale příjde mi nesmyslné mi odebírat notebook když vím že ten útočník je tady od někud. + že nej.cz mu poskytne informace od kuď vlastně to PC má (kde se právě nachází). Také jsem říkala policistům že pokud chtěj vědět opravdu více ať si vezmou Wi-Fi a kouknou se do logů ve Wi-Fi . Ale ješště podle všeho se jednoducho připojil. Tak že když jsme s bráchou připojení oba dva přes počítače jde je vidět. A stačí pouhým pravým kliknutím připojit se ke vzdálene ploše a je konec. A dotyčný již PC ovládá ani o tom nevíš.. Zítra pokud policisté zavolaj jim vysvětlím prostě že notebook jim nepomůže pomůže jim Wi-Fi.. + Mám i jeho mac adresu a to si v té Wi-Fi nastoprocent dohledají pod logy.. Takže úplně mi zbytečně zabavili notebook.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Někdo se naboural do mého PC a začal počítač ovládat  Vyřešeno

Příspěvekod petr22 » 13 zář 2016 21:38

Zcela urcite nemohl nekdo okolo vedet to heslo na wifi, nikdy se nepripojoval nikdo dalsi - napr. soused? Prijde mi nejpravdepodobnejsi ze dotycny to heslo zkratka znal.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti