Aukro nedokončený obchod Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Mutantmass
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 309
Registrován: říjen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Aukro nedokončený obchod

Příspěvekod Mutantmass » 02 lis 2016 15:45

Dobrý den, asi před necelými 2 roky jsem na aukru koupil věc ale bohužel jsem to nezaplatil protože jsem s online placením neměl žádné zkušenosti a přišel mi tento e-mail. Pochopil jsem to tak že aukro prodejci vrátilo provizi a mě by měl být udělěn trestný bod. Jde mi o to aby mi někde neskákal nějáký dluh. Prostě aukro ty peníze vrátí a po mě je chtít nebudou? Chápu to dobře? BTW informace jsem si přečetl jen se ujišťuji u lidí kteří o tom něco vědí. Děkuji za Váš čas.


Prodejce požádal Aukro o navrácení provize, která mu byla za tuto transakci naúčtovaná.
Jako důvod Prodejce uvedl:

Obchod nedokončen - transakce byla zrušena (odstoupení do 14 dnů; reklamace; dohoda na zrušení obchodu; apod.)

Pokud s uvedeným důvodem nesouhlasíte nebo jej chcete doplnit, vyplňte Formulář pro vyjádření Kupujícího, který naleznete zde




Důležité informace



Ve Formuláři pro vyjádření Kupujícího popište Vaše stanovisko k tomuto případu, zda:
- transakce proběhla, zaplatil jste Prodejci a předmět jste obdržel;
- jste zrušil transakci, protože Prodejce nedodržel podmínky uvedené v nabídce, popř. neposkytl k dokončení transakce součinnost;
- jste se dohodli s Prodávajícím na odstoupení od Kupní smlouvy.
- dohodli jste se s Prodejcem na jiném řešení, kvůli němuž nebyl doposud obchod dokončen.

Pokud vyplníte Formulář pro vyjádření Kupujícího, zahájíme řízení, při jehož řešení bude přihlíženo k Vašemu vyjádření.
Pokud se důvody uvedené Prodejcem ukáží být oprávněné, Aukro provizi Prodejci vrátí.

Jestliže Formulář pro vyjádření Kupujícího nevyplníte do 7 dnů vůbec, budeme žádost Prodejce považovat za oprávněnou a provizi Prodejci vrátíme. V takovém případě Vám může být udělen trestný bod - 3 trestné body se rovnají zablokování uživatelského účtu.

Více informací o proceduře vrácení provize a trestných bodech najdete v Nápovědě.

Reklama
Uživatelský avatar
drobino
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 971
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro nedokončený obchod

Příspěvekod drobino » 02 lis 2016 16:01

:D Vážně po dvou letech řešíš jestli po tobě nebude chtít aukro peníze?Kdyby ano tak máš teď nejspíš na půlce majetku žluté nálepky. Aukro za neuskutečněný obchod nechce poplatek takže prostě tu provizi nezaúčtuje to je vše.

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2826
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro nedokončený obchod

Příspěvekod flowem » 02 lis 2016 16:53

Jediné co se s největší pravděpodobností stane je, že od prodejce dostaneš neutrální/negativní komentář. To znamená zhoršení tvé pověsti na Aukru.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Mutantmass
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 309
Registrován: říjen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro nedokončený obchod  Vyřešeno

Příspěvekod Mutantmass » 03 lis 2016 20:09

Díky za pomoc :) Označuji za vyřešené.


Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti