video chat

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Peter
Level 2
Level 2
Příspěvky: 165
Registrován: prosinec 03
Bydliště: Žilina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

video chat

Příspěvekod Peter » 02 zář 2005 16:43

Ahoj, donedavna som použival s kamaratmi na komunikaciu cez web kamerky tento korejsky chat http://avchat.saramnet.com/AVCHAT428234 ... ance=gazda
Lenže korejci ho pre slovenske a česke IP adresy zablokovali, takže teraz to už ide len so softom , ktory zmeni ip-čku na nejaku inu zahraničnu :( ...inak to smeruje stale na uvodnu stranku.

Nepoznate niekto niečo podobne? čo by chodilo bez problemu?


Skušal som skopirovať zdrojovy kod tej stranky, ale neviem ako sa da upraviť subor s priponou .swf poradite?
Je možnosť skopirovať to nejak z tej korejskej stranky a nahrať na vlastnu stranku? moj prvy pokus stroskotal na tom že mi tam nejde prihalsenie :( takto to tam u mna vyzera.. http://gazda.szm.sk/av/default.htm

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 03 zář 2005 21:28

Videochat??? Čéče kde žiješ probůh, tady u nás je problém rozdejchat rozumně Skype :lol:
Bohužel neporadím ti, ani s jedním problémem. Snad jedině nějakou veřejnou zahraniční proxy, ale to zřejmě není řešení co bys hledal.
Píšu vlastně jen proto abych tě uklidnil. Do roka až dvou se pravděpodobně řešení svýho problému dočkáš, viz zde :D

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 04 zář 2005 12:00

no, Miras má pravdu! já jsem třeba ještě nerozdejchal ani ten Skype (mám GPRS) :lol:
s tvým problémem ti neporadím, akorát tuším, že .swf je přípona souborů, které se vytváří ve Flashi (animace), takže bych řekl, že s tím nic neuděláš...
nic normálního mě nenapadlo


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host