AntiSPAM software

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

AntiSPAM software

Příspěvekod Giovanni Software » 08 zář 2003 21:49

Má někdo ozkoušený nějaký dobrý antispam software? Potřebuju, aby dokázal zjistit, že část adresy před @ je číselná a pak ten mail smazal na serveru. Ale i kdyby to neuměl, pokud víte o nějakém takovémto softwaru, napište mi alespoň jméno. URL pro stažení asi nemohu chtít :D
Giovanni Software

Reklama
Uživatelský avatar
DeusEx
Level 1
Level 1
Příspěvky: 95
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

PureMail

Příspěvekod DeusEx » 09 zář 2003 21:35

Ahoj, o jednom takovém prográmku bych vedel:) A jedná se o témer 100% ANTISPAMový freeware. Jmenuje se PureMail,
konkrétne se ted nabízí ve verzi 2.1 ............stáhnout si ho mužeš tady odtud:
http://www27.brinkster.com/louieorbeta/pm-download.htm
A vcem je vyjímecný, odlišný od ostatních Antispamu?? ...hi, ostatní Antispam. progr. jsou založeny na systému,
který si vede jakousi databázi již známých spamových zasilacu a blokuje jim prístup (maže maily). Jenže
nových zasilacu denne vzniká strašná spousta a tak je tento zpusob ne moc úcinný..
Jiná technika jak SPAM poznat je založena na faktu, že spamy obsahují vetšinou dosti podobná slova, který se
snaží prodat nejakou vec ci službu...no, také nic moc úcinného. Protože i spamy se den ode dne mení.
A na cem je tedy založený onen zminovaný PureMail?

Je to asi o tom, že rozdává (vydává) jakási razítka, kterými legitimuje "prátelské" okolí a tím pádem znací
okruh emailových adres, od kterých email prijme, všichni ostatní mají smulu...více méne..no, mrkni na to;)
Cusbus.
DeusEx

Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Zkusím

Příspěvekod Giovanni Software » 10 zář 2003 00:00

OK, dík zkusím, jelikož kromě jedné vyjímky nečekám žádný anglicky psaný mail, i kdyby v tom softu byly bugy, tak mně to bude fungovat :lol: :D
Giovanni Software

Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

ééé

Příspěvekod Giovanni Software » 10 zář 2003 00:16

ééééé tak jsem ho sosnul ale pořád když chci otestovat co je na webu tak mi to háže error
" is not a valid integer value
Ale vůbec si neuvědomuju kde by tam mělo být číslo, jen jsem zadal login, heslo a pop3 server. Víc nic. Jestli's s tím někdy dělal, tak možná víš jak na to...
Giovanni Software


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaké náležitosti by měl splňovat software, když ho chci „vydat“?
    od Grander » 27 čer 2023 16:25 » v Programování a tvorba webu
    4
    1600
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 čer 2023 22:34

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti