Změňte klávesnice u počítače pro ženy

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod memphisto » 06 črc 2008 12:45

Kdykoliv píši něco důležitého, třeba jako tento článek, tak narážím na problém a ten je to, že klávesnice nejsou uzpůsobeny pro nás ženy, které máme dlouhé nechty.

Ano je to tak, ty nechty se nám pořád zahakují do těch mezer, kloužou a nebo mačkají jiná písmena. Zase ten pan Bil Gats zapomněl, že taky existují ženy co umějí s počítačem a chtějí psát důležité věty, jako je třeba tato. Moc bych si přála, aby každej knoflík na klávesnici měl důlek do kterého půjde pohodlně uložit nehet, nezklouzne tak a napíšeme to co jsme chtěli vážně napsat. Momentálně nám to nejde a ukazuje to opět na jediné...toto je totiž další ze způsobů jak diskriminovat obyčejnou ženu. Prosím, kdo můžete, udělejte s tímto něco. Vážně se to špatně mačká. Z toho důvodu je nás tak málo výherkyň soutěží ve psaní na stroji. Tahle soutež počíta kolikrát za sekundu zmáčknete nějaký tlačítko a protože je klávesnice špatně navržená, tak jsem ještě nikdy nevyhrála a to se snažím.



Zuzana.

citace z http://www.feministky.com

diskuzi k tomuto článku lze přečist ZDE

PS: po přečtení tohodle článku jsem nebyl schopen půl dne něco dělat :lol: omlouvám se za SPAM, ale o tohle jsem se prostě nemohl nepodělit







tenhle není o PC, ale k popukaní určitě:

Ahoj, zdraví Vás Monika a vadí mě jak všichni chlapi dávají takovou důležitost těm autům. V sobotu jsem si takhle jela do Olympie kouknout po slevách po 3 hodinách jsem se vrátila na parkoviště s vozíkem plným úlovků. Ta cesta kolem auta nebyla moc rovná, tak jsem si ten vozík jenom trošku opřela o auto co stálo vedle.

Chlápek co seděl vevnitř najednou úplně změnil tvar obličeje. Zvláštní je, že když sem s tím vozíkem přicházela, tak se usmíval a mrkal. A pak najednou taková otočka v chování. Vylezl z auta a začal ječet, že proč si prý ten vozík opírám o jeho auto. Vůbec nechápu proč do něj taková zlost vjela. Ten vozík jsem si půjčila já, ne on. Dala jsme tam svoji desetikorunu, ne jeho. S touhle argumentací jsem u něho ale vůbec nepochodila a neustále mně disrkiminoval těma řečma a pořád koukal na to místo kde sem opřela MŮJ vozík. Měl pravdu, měl tam dolík a chyběla tam i barva, ale takovou diskriminaci jsem si líbit nenechala. Řekla jsem mu, ať se honem uklidní nebo že zavolám četníky a bude muset dokázat, že tam ta rýha byla až potom co jsem si opřela MŮJ vozík. Neřeknu, kdybych ten vozík aukradla a pak ho nabourala, ale byl to můj vozík a jenom jsem si ho opřela, aby ten nákup neujel. Zatímco nadával, tak jsem si pomalu vyskládala věci do auta a šla vrátit vozík do parkovací budky. On tam pořád ale stál, asi na někoho čekal. Jak jsem přišla, tak zase začal hartusit, tak jsem řekla počkejte, vlezla do auta, rychle otočila startovacím klíčkem a vycouvala, on koukal co že jako dělám, tak sem dala okýnko dolů, mrskla po něm tu desetikorunu a zařvala na něj: "Tak si to oprav uřvanče". Jenže sem trefila to jeho auto do zadního skla, desetikoruna se odrazila a zůstal po ní důlek ve skle. On čuměl, já koukala a najedou se ke mně rozběhl. To už jsem na toho blázna, ale náladu vůbec neměla. Šlápla sem na páku, zapípaly gumy a byla sem pryč. Dobře mu tak, takhle ječet kvůli blbýmu vozejku co ani nebyl jeho. Já sem si ho pučila. A ten dolík tam beztak měl už předtím a jenom si našel oběť. Ba ne, já nejsem včerejší.



Tohle byl příběh co se mně stal minulou sobotu. Taková diskriminace.





Monička 31 roků, Zábřeh.
Naposledy upravil(a) memphisto dne 06 črc 2008 12:54, celkem upraveno 4 x.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod Owner » 06 črc 2008 12:47

Jsem si myslel , že jsi baba ,když jsem četl začátek ,ale konece to vše objasnil... :P

Jedíná rada , ostříhej si nehty babo :bigups:
Naposledy upravil(a) Owner dne 06 črc 2008 12:50, celkem upraveno 2 x.
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
Fox8
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1703
Registrován: listopad 07
Bydliště: Uherský Brod
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod Fox8 » 06 črc 2008 12:47

Moc bych si přála, aby každej knoflík na klávesnici měl důlek do kterého půjde pohodlně uložit nehet


to je síla a dostal mě i Bil Gats

je tam mnoho takových čánků vážně super stránka a to jsem si myslel, že v neděli, kdy se nudím mě nic nerozesměje :D :D

EDIT : Owner : :roll:
Intel Xeon E5-1650v3, 64GB RAM, GTX970, 1TB SSD, 2TB plotna

Uživatelský avatar
iLucas
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 784
Registrován: říjen 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod iLucas » 06 črc 2008 12:51

Intel Core 2 Duo E6300@2300 MHz
MSI G31M (MS-7379)
2048 MB (DDR2-667@800)
ATI Radeon HD 3850
CoolerMaster Elite 330
2x WD 500gb SATAII

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod guest » 06 črc 2008 12:53

Dost dobrý, rozesmálo me to. Ale je fakt, že ty nechty občas vadí a to si je stříhám. :smile:

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod liborek » 06 črc 2008 16:35

Mě by mohly- vadit snad NEHTY a určitě ne NECHTY.Ale charakter mé práce mi nedovolí aby moc vyrostly. :D :D
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod Owner » 06 črc 2008 16:58

Ještě ,že ne jako CRT a LCD :wink: .
Jinak znám dost "bab" ,které mají dlouhatánské nehty a bez problémů píšou. :huh:
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
Sektor
Level 3
Level 3
Příspěvky: 425
Registrován: únor 08
Bydliště: Hlučín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod Sektor » 06 črc 2008 17:00

Druhý na škole nejrychleji píšící člověk (měli jsme to jako předmět) byla holka s 397 úhozy za minutu .... na to, jaké měla nehty, to bylo uctihodné. Nicméně, já byl první :lol: 8)
[2008-07-12] BAN na 60 dní. Pravidlené urážky uživatelů, vyvolávání hádek, neúcta k moderátorům a nerespektování pravidel fóra. Slova jako Debil, imbecil, idiot opravdu nepovažujeme za slušná, nemohou být tolerována.

Uživatelský avatar
kyklop
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 268
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod kyklop » 06 črc 2008 17:28

iLucas píše:http://www.feministky.com/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=1 :lol: :lol: :lol:

Tady mne rozštípal hned ten první mužskej příspěvek:
"Chtěl sem něco napsat, ale radši půjdu někoho zabít." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
AMD Athlon 64 X2 6400+, Artic cooling freezer 64, ASUS M2N-SLI DELUXE, A-DATA 2x1GB DDR2 800Mhz, ASUS GeForce EN9600GT 512MB, Seagate 320 GB SATAII, Case Coolmaster Elite 330, Fortron 500W/PFC FX500

ower95
Level 3
Level 3
Příspěvky: 475
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod ower95 » 06 črc 2008 18:40

xD jj mzc prispevek a to masturbace je vrazda taky mzc xD radsi pujdu nekoho zabit me uplne hafo rozesmalo xD mzc xD

Uživatelský avatar
Crave
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1300
Registrován: říjen 06
Bydliště: Huštěnovice - Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Změňte klávesnice u počítače pro ženy

Příspěvekod Crave » 06 črc 2008 18:55

OMG..ta masturbace...jak někdo může něco takového napsat..:D..LOOOOL... :lol: :lol:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Upgrade počítače Příloha(y)
    od davez2 » 26 lis 2023 11:51 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    14
    2131
    od BL!zZard Zobrazit poslední příspěvek
    29 lis 2023 16:16
  • Zapnutí počítače Příloha(y)
    od Bayani » 02 pro 2023 21:07 » v Problémy s hardwarem
    1
    1011
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    02 pro 2023 21:15
  • Zamrznutí počítače
    od Balkany123 » 17 črc 2023 13:48 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    2395
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    17 črc 2023 19:35
  • “Upgrade” starého počítače
    od Scofield_CZ » 29 lis 2023 03:22 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    16
    2376
    od Scofield_CZ Zobrazit poslední příspěvek
    02 pro 2023 15:45
  • Herné počítače na Kaufland.sk
    od Kallus » 22 srp 2023 10:29 » v Sítě - hardware
    2
    1384
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    22 srp 2023 10:40

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host