Aktualizace zabezpečení KB912812

...

Moderátor: Mods_senior

Máte stejný problém?

Ano
1
20%
Ne
4
80%
 
Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
VictorC
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: duben 06
Bydliště: .:d33P h3LL:.
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod VictorC » 19 dub 2006 20:17

pc je nekdy v rukou dychtivych zacatecniku celkem dobra zbran, slouzici k sebelikvidaci... ;/ dnes a denne to resim se zakazniky, kdyz se jim snazim vysvetlil, ze pc pripojene k internetu, bez antiviru a nejakeho toho antispyware je jak otevrena penezenka... ale jak kdyz hazes hrach na stenu ;] ale "bohuzel" nebo spis bohudik takovym ma pak clovek praci a penize... ;/
-=-=-=- VictorC -=-=-=-
-=- :D Love Ya All :D -=-
______-= :lol: =-______
--= IRCNet #Becka =--

Reklama
Uživatelský avatar
Chayen
Level 1
Level 1
Příspěvky: 71
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Chayen » 19 dub 2006 22:59

drobnou upravou toho bat-u docilis opaku- jak to mám udělat?

Jinak jsem udělal to s tim sfc /scannow ale nepomohlo zo po restartu mi pak akorat nesel dokonce ani internet. Stahnul jsem si No32 a našel jednoho Trojana.

Co tim chces rict:" odstranit bubaky nejlepe treba pomoci miniPE "???

Uživatelský avatar
Chayen
Level 1
Level 1
Příspěvky: 71
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Chayen » 19 dub 2006 23:14

Zmenil jsme v tom bat point-0 na piont-1 a spustil - nasalo to že nemůže najít iexplore.exe a pakto přepisovalo ty knihovny ale ne všechny to přepsalo, přotože některý byly používaný jinýma procesama.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 20 dub 2006 06:39

Viktore, nepsal jsem svou repliku o nováčcích, jako hodnocení tvých profesních kvalit, to bych si nikdy k nikomu nedovolil, ale jen jako vypíchnutí čísi naivity. Prozatím je napsáno pod tvým nickem nováček. Nikdo nemůže vědět, že máš X let praxe a třeba "Aplikovanou kybernetiku" na MatFys. Představ si, že bys měl opravdu zájem mu vybrakovat počítač, včetně čísla účtu a přístupových hesel k němu. Přestože o tobě ví jen to, že máš nick ViktorC a napsal jsi první příspěvek pod tímto nickem, tak tě ochotně vpustí do "banky hlavním vchodem a odemkne trezor". :cry:
Nevidím nic špatného na tom, že někoho označím termínem kluk. Tedy pokud není žena. Mně samotnému je dvaačtyřicet a stále se cítím klukem (můj táta, kterému je 72, taky...). Pokud se někdo přestane klukem cítit, asi není něco v pořádku...:cry:
Věřím, že tato nešťastná souhra náhod, neotřese tvou ochotou pomáhat radou, zoufalým... :lol:

PS. Pro případnou reaci využij, prosím, soukromou zprávu. Chayena teď určitě nezajímá, co, kdo a jak myslel... :wink: Dík
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 20 dub 2006 06:47

Chayen - zkusil jsi teď ten IE přeinstalovat?

Uživatelský avatar
VictorC
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: duben 06
Bydliště: .:d33P h3LL:.
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod VictorC » 20 dub 2006 10:28

karlos píše:Viktore, nepsal jsem svou repliku o nováčcích, jako hodnocení tvých profesních kvalit, to bych si nikdy k nikomu nedovolil, ale jen jako vypíchnutí čísi naivity. Prozatím je napsáno pod tvým nickem nováček. Nikdo nemůže vědět, že máš X let praxe a třeba "Aplikovanou kybernetiku" na MatFys. Představ si, že bys měl opravdu zájem mu vybrakovat počítač, včetně čísla účtu a přístupových hesel k němu. Přestože o tobě ví jen to, že máš nick ViktorC a napsal jsi první příspěvek pod tímto nickem, tak tě ochotně vpustí do "banky hlavním vchodem a odemkne trezor". :cry:
Nevidím nic špatného na tom, že někoho označím termínem kluk. Tedy pokud není žena. Mně samotnému je dvaačtyřicet a stále se cítím klukem (můj táta, kterému je 72, taky...). Pokud se někdo přestane klukem cítit, asi není něco v pořádku...:cry:
Věřím, že tato nešťastná souhra náhod, neotřese tvou ochotou pomáhat radou, zoufalým... :lol:

PS. Pro případnou reaci využij, prosím, soukromou zprávu. Chayena teď určitě nezajímá, co, kdo a jak myslel... :wink: Dík


dost uz slovickareni, to je na dlouhou diskuzi, ktera by se zrejme tahla jeste hodne dlouho... a chudak Ch. by si celou tu dobu nemohl spustit ie ;/

P.S. ja rad pomuzu, kdyz vim jak ;] a proto tu porad jsem :wink:
Naposledy upravil(a) VictorC dne 20 dub 2006 10:33, celkem upraveno 1 x.
-=-=-=- VictorC -=-=-=-

-=- :D Love Ya All :D -=-

______-= :lol: =-______

--= IRCNet #Becka =--

Uživatelský avatar
VictorC
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: duben 06
Bydliště: .:d33P h3LL:.
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod VictorC » 20 dub 2006 10:31

Chayen píše:Zmenil jsme v tom bat point-0 na piont-1 a spustil - nasalo to že nemůže najít iexplore.exe a pakto přepisovalo ty knihovny ale ne všechny to přepsalo, přotože některý byly používaný jinýma procesama.


chlape, jak ja te tak "ctu" myslim, ze by bylo jednodussi pozadat o pomoc nekoho "zbehleho" z tveho okoli, ktery by vedel co dela. Bez urazky. Ty bys mel mene starosti a rychleji vyreseno. Nemas poruce nekoho takoveho?
Pokud jsou ty soubory "pouzivane", pouzij unlocker http://ccollomb.free.fr/unlocker/
-=-=-=- VictorC -=-=-=-

-=- :D Love Ya All :D -=-

______-= :lol: =-______

--= IRCNet #Becka =--

Uživatelský avatar
Chayen
Level 1
Level 1
Příspěvky: 71
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Chayen » 21 dub 2006 07:15

Ie přeinstalovat nejde. Poruce mco zkusenejch lidi nemam. Jeden kamarád mi doporucil si dát muj harddisk do jinýho počítače a smazat složku windows.
Pak to zase dát zpátky a windows nainstalovat znova. Ještě si mám prý zazálohovat Documents and Settings.

Unlocker jsem stáhnul a nainstaloval, ale nic se nezmenilo. Nechce to nejaky knihovny přepsat.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 21 dub 2006 07:38

Udělej to, co ti radí kamarád. Zazálohuj Dokumenty (nepleť si to se složkou Document And Settings - tam se mohou v Tempech a jinde schovávat viry, tak abys je nepřenesl do nové instalace!!!), které potřebuješ k životu, zazálohuj si soubor v C:\Windows\System32\wpa.dbl - abys nemusel znovu wokna aktivovat (pak ho jen překopíruješ do nové instalace, do té samé složky - přepíšeš stávající), naformátuj disk a nahoď nové windowsy. Tohle opravování ti už nikdy nezaručí správný chod systému a trvá to už zbytečně dlouho. A pro příště už neinstaluj to co neznáš. :evil:

Uživatelský avatar
VictorC
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: duben 06
Bydliště: .:d33P h3LL:.
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod VictorC » 21 dub 2006 18:27

Chayen píše:Ie přeinstalovat nejde. Poruce mco zkusenejch lidi nemam. Jeden kamarád mi doporucil si dát muj harddisk do jinýho počítače a smazat složku windows.
Pak to zase dát zpátky a windows nainstalovat znova. Ještě si mám prý zazálohovat Documents and Settings.

Unlocker jsem stáhnul a nainstaloval, ale nic se nezmenilo. Nechce to nejaky knihovny přepsat.


a prvni co nainstaluj po instalaci windozu bude nod32 a alespon ms defender. a pak teprve zastrc TP do diry ;] a bude lip!
-=-=-=- VictorC -=-=-=-

-=- :D Love Ya All :D -=-

______-= :lol: =-______

--= IRCNet #Becka =--


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1105
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48
  • Nesprávný klíč k zabezpečení domácí sítě Příloha(y)
    od dedky » 16 dub 2024 12:12 » v Sítě - hardware
    4
    877
    od dedky Zobrazit poslední příspěvek
    17 dub 2024 15:16
  • Nastavení zabezpečení internetu zabránilo v otevření jednoho nebo více souborů Příloha(y)
    od magnator » 06 čer 2023 10:23 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    1951
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    06 čer 2023 21:22
  • Instalace aktualizace pro Windows 10 Příloha(y)
    od hanni2000 » 17 srp 2023 13:24 » v Windows 11, 10, 8...
    2
    1257
    od sim20 Zobrazit poslední příspěvek
    17 srp 2023 14:46
  • Windows 10 - Chyba aktualizace 0x80070643 Příloha(y)
    od nations112 » 12 led 2024 18:58 » v Windows 11, 10, 8...
    22
    5993
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    09 dub 2024 15:52

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti