Azureus - nejde stahovat (vyřešeno)

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 30 kvě 2006 11:24

Mně se stahování podstatně zrychlilo po nainstalování pluginu Auto speed. K sehnání na domovských stránkách Azureus.
V jakým (asi tak) poměru je aktuální rychlost stahování ku maximální možné rychlosti downloadu? Máš v Azureusu nastavenou rychlost uploadu na cca 80 % maximální možné rychlosti uploadu?

Reklama
medu
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod medu » 30 kvě 2006 11:38

Mam to na nule ako nelimitovane. Idem sa pozriet na ten autospeed

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 30 kvě 2006 12:03

Mam to na nule ako nelimitovane

To v případě uploadu není moc dobře, tam má být nastavená rychlost o cca 20 % nižší, než kolik je upload rychlost připojení, které používáš. Těch zbývajících 20 % musíš nechat k dispozici pro komunikaci směrem UP, která provází stahování.

medu
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod medu » 30 kvě 2006 14:18

Prosim Ta, ako nastavim tu rychlost uploadu? Som to skusala, ale nejak mi to nejde, je to stale na 0. Dik

medu
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod medu » 30 kvě 2006 14:25

Nevies nahodou, akoby som nasla najvhodnesiu cisel. kombinaciu pre branu TCP/UDP? Ukazuje mi to stale zlty ksichtik, a NAT test mi vsetky kombinacie vyhadzuje ako chybne. Divala som sa aj na tu napovedu, co je k tomu, ale moc mi nepomohla. Dik

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 30 kvě 2006 19:43

Do políčka pro hodnotu rychlosti uploadu najedeš kurzorem a klikneš, ten se změní na svislou čárku, klávesou delete nabo backspace smažeš nulu, která tam je, a napíšeš tam číslo, který se rovná 80 % maximální rychlosti uploadu tvýho připojení. Pak klikneš vlavo dole na Uložit (nebo tak nějak) a můžeš záložku Nastavení zavřít.
Pokud máš nějaký Firewall, zkus to risknout a na chvíli ho vypni a restartuj Azureus. Pokud ti začne chodit, máš špatně nastavený firewal.

medu
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

pre mmmartin

Příspěvekod medu » 31 kvě 2006 09:28

Nevies nahodou, co so 100% stiahnutym suborom, ako si ho prehrat? Staci mi to v zakladnych bodoch, nemusis byt velmi podrobny, oznacovanie, mazanie a ine zakladne postupy mam uz v malicku po dlhych rokoch nacvicovania. :wink: Dik

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 31 kvě 2006 09:48

Na jedné z nastavovacích karet je položka, ve které si určuješ, kam mají být stahované soubory ukládané. Nevím přesně kde to v menu je, ale v případě potřeby (až budu doma) si otevřu Azureus a podívam se. Je tam taky možnost zadat, aby dokončené se soubory přesouvaly do jiné složky - vřele doporučuji tuhle možnost aktivovat - je to přehlednější, nemáš pak v jedné složce pomíchané hotové a nehotové soubory.
A ohledně přehrání: jednoduše spustíš nějaký přehrávač, dáš Otevřít soubor a proklikáš se až k tomu staženému souboru.

medu
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

pre mmmartin

Příspěvekod medu » 31 kvě 2006 10:01

Dik. Kam sa to ma ukladat som nastavila este na zaciatku stahovania a s tym prehravanim som postupovala rovnako, ale ziadny z mojich 4 prehravacov mi to nechce spustit. Asi je to vsetko na prd s prepacenim :x som z toho nestastna - dva dni stahujem subor o 80 MB a nakoniec mi to ani nejde. Aky ty na to pouzivas prehravac? Netreba to nahodou najprv nejak spakovat?

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 31 kvě 2006 10:06

jakou má ten stažený soubor příponu ?

medu
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

pre mmmartin

Příspěvekod medu » 31 kvě 2006 10:10

Tak na to sa musim pozriet, ked budem doma. Ale mam taky matny pocit, ze asi .torrent, ale nie som si ista. Vcera som skusala stahovat cez BitComet - islo to rychlejsie, ale tiez sa mi to potom nedalo otvorit. :-(

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 31 kvě 2006 10:18

přípona .torrent je jen odkaz na ten daný soubor, který stahuješ
stažený soubor musí mít jinou příponu


Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti