Kolotoč restartů

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Jaros
Level 2
Level 2
Příspěvky: 216
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Kolotoč restartů

Příspěvekod Jaros » 27 srp 2009 15:20

Nechápu nic, ten novej pc je snad zakletej nebo já už opravdu nevím. Klasicky vše v pohodě práce na netu - odhlášení - pak to dělalo nějaké aktualizace a vypnulo se to. Po hodině jsem pc zapnul- Start loga Windows Vista - pak hláška probíhá konfigurace aktualizací 3/3 - 0% - nevypínejte počítač - po chvilce naběhne prosím čekejte - to je tak 5 minut - pak se to vypne a restartuje - poslední známá konfigurace nepomůže - dělá to to samé. Neúčiný ani nouzový režim a příkaz na opravu adresářů. Údajný Recovery disk je mně k ničemu, když to startuje jen instalaci.

Nějaký nápad byste někdo měl? Nebo už se zase můžu chystat na další reinstal OS? :crazy:

Reklama
Danator
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: květen 09
Bydliště: Stráž pod Ralskem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kolotoč restartů

Příspěvekod Danator » 27 srp 2009 15:26

No pokud se to udělalo zčista jasna samo tak je to nějak špatně nastavené já osobně bych to reklamoval v prodejně kde si to kupoval protože jestli jsi ho koupil ten PC ůplně kompletně se vším tak nevím proč by to nemělo jet :-)
AMD Athlon(tm) 64 processor 3000+
2048MB RAM
ATI Radeon X1650 series 512MB AGP
HDD 180 GB

Paulí
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 305
Registrován: březen 09
Bydliště: Dobruška
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kolotoč restartů

Příspěvekod Paulí » 27 srp 2009 19:47

Reklamace je jen, když je chyba v HW. Tohle spíš vypadá na chybu SW a tudíš bych to řešil s tímto výrobcem (s Microsoftem).
Jestli nikdo tady na foru nebude mít lepší nápad, tak zavolej na jejich zákaznickou linku a nebo na to peč a reinstaluj.

Jaros
Level 2
Level 2
Příspěvky: 216
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kolotoč restartů

Příspěvekod Jaros » 28 srp 2009 09:11

Možná se tam dostala nějaká špína. Antivir F-Secure předtím nic nehlásil, tak nevím... Ani si nejsem vědom nějak zásadně nebezpečného serfování. Je to všechno divný, tři pády za tři týdny co ten PC mám. Poprvé to sice způsobil asi nekompatibilní Alcohol 120%, ale minulý a tento případ nechápu. OS Vista byl průběžně aktualizován, takže snad... Štve mně to, že se to vždy zhroutí, když se mají konfigurovat nějaké ty aktualizace. Když jsem měl XP, tak se tohle nikdy nestávalo. Systém bere na ty aktualizace veškerou prioritu, což mně třeba při pokusu na vstup do nouzového režimu dost s*re. Prostě se nikde nedostanu.

Nechápu třeba další věc, proč nemám na DVD - Recovery Disku (který byl dodán s PC) něco na obnovu či opravení. Hlavně, že je tam napsáno Product Recovery DVD-ROM - Windows Vista - Home Premium w/SP1 - 32bit. Nabíhá tam jen čistá instalace. Mám to samozřejmě všechno originální, žádný warez.

Nedá se třeba někde něco stáhnout?

Ty pády mě neskutečně vytáčejí. Neznáte nějakou aplikace na vytvoření zálohy či celkové obnovy OS, tak aby, když k tomu dojde to nahodil z DVD komplet aktualizové. Myšleno po aktualizacích Windowsu, aplikace dalších service packů apod.? Uvitám veškeré názory a doporučení.


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů