winxp, uzivatelsky ucet

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Luca
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

winxp, uzivatelsky ucet

Příspěvekod Luca » 30 led 2005 17:03

Prosim... poradte mi nekdo.... "Omylem" se mi vytvoril uzivatelsky ucet... Ja ho tam nechci! a vubec nevim.. jak ho smazat.... Nejde ani zmenit... Musi to pry udelat spravce..., ale to jsem snad ja... Nechci aby mi pri kazdem zapnuti vyskakovala takova ta tabulka... zmenilo se mi i vypinani... Prosim.., poradte....
Lucka

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 30 led 2005 20:05

Pokud se ti nedaří ten účet smazat pravděpodobně správce nejseš :wink:. Co se přihlásit jako Administrátor? Na tý úvodní obrazovce, jak si vybíráš účet pro přihlášení zmáčkni dvakrát Ctrl+Alt+Del, napiš Uživatelské jméno Administrator a zkus se přihlásit a doufej že není zaheslovanej :wink:. Pak můžeš přes Ovládací panely->Uživatelské účty dělat se všema účtama co se ti zachce 8).
Pokud se tohle nepodaří tak napiš jakým "omylem" ten účet vzniknul, jestli nějak automaticky, nebo si ho vytvořila sama, případně jak se jmenuje. A co myslíš tím že se ti "změnilo vypínání"???

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 31 led 2005 13:33

Jak píše Miras, pokud je tvůj účet admin (což většinou v domácím copmuteru bývá), neměla by jsi mít se zrušením uživatele nejmenší problém.

A s tou změnou vypínání - napadá mě, jestli náhodou nedošlo ke změně v nastavení přihlašovacího okna.
Zkus otevřít START >> NASTAVENI >> OVL. PANELY >> UZIV. UCTY >> Změnit způsob přihlašování...
Obrázek

Zde se mkrni, jestli máš aktivní volbu Používat úvodní obrazovku, možná že jsi ji předtím neměla a "sama" se zaktivnila (už se mi jednou stalo - udělal mi to nějaký nainstalovaný software)
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Hacknutej suspendovanej účet na FB - obešel i dvoufázy přes tel
    od CrazyManer » 24 dub 2023 15:21 » v Vše ostatní (bezp)
    4
    1966
    od CrazyManer Zobrazit poslední příspěvek
    25 dub 2023 19:23

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů