setup.exe.mdmp

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

setup.exe.mdmp

Příspěvekod Kocourekpuci » 24 bře 2007 10:19

Ahoj,
mám pc po formátování, nainstalované: W2000+XP, Servis Pack k XP a když jsem chtěl natáhnout hru, píše mi to závadu v souboru setup.exe.mdmp. Hledal jsem to ve zkrytých jak na W2000, tak na XP i servis packu. Nevěděli byste, kde tento odkaz najdu? Nebo kde by ho šlo stáhnout? Nebo z čeho to je?
(Domnívám se, že to může mít něco společného s bootováním, ale nejsem si jistý)
Moc prosím, poraďte :oops: :oops:

Reklama
Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 25 bře 2007 14:52

Zkoušel jsem o tom něco najít a né zrovna moc úspěšně, zkus spustit ccleaner - promazat tem adresáře + registry, popřípadě ho zkus pohledat v registrech, před smazáním ale vždy proveď zálohu.

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Kocourekpuci » 25 bře 2007 20:27

Ahoj Frantičku,
já jsem si koupil svou oblíbenou hru Xtreme championship, údajně to bylo na tu moji konfiguraci. Ze začátku to šlo - vše bylo v pohodě, ale jak jsem naformátoval pc a všechny programy tam uvedl, jak byly předtím, tak to najednou nejde. Odkazuje to na tuto chybu. A nějaké keyklíče.
Najel jsem si na jejich oficiální stránky a tam jsem našel, že firma, která to prodává na českém trhu má nějakou opravu, neboť hra nejde spustit na xp, pokud je tam uvedený Servis Pack. Zkusil jsem to bez něj a hra nejede taky. Stále stejný odkaz.
Nedovedu pochopit, proč to poprvé šlo i pod SP a najednou to nejde.
Hra vyžaduje DirectX 9.0, to tam je, ale údajně ne ten SP. Nevíte drahé fóru, co je to za kravinu?
Pokud by to nešlo pod SP, tak by to nemohlo jet ani poprvé, ale jelo to. Bez SP to nejede taky.
Děkuji Kocourek Puci

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 25 bře 2007 20:56

Přípona mdmp = Microsoft Windows XP Trouble Report - čili soubor zprávy o chybách pro Microsoft.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Kocourekpuci » 25 bře 2007 22:23

Technická otázka-napadlo mne, že předtím na pc byly aktualizace. Teď tam nejsou. Může to odstranit chybu?

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 26 bře 2007 07:13

Rozhodně to můžeš zkusit.Aktualizace = Opravné balíčky.
Je tedy možné že to tvůj problém vyřeší.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 27 bře 2007 08:40

Ono bohužel nikdy už nedocílíš stejné konfigurace, to bys musel mít uložen obraz disku. Stačí něco nainstalovat - třeba jinou verzi ovladačů, přes toto nové drivery, něco zůstane ze starých, něco přepíše systémové knihovny a po instalaci to už zůstane, záplaty taky mění sys. soubory, u mafie třeba chyběly indeo codeky atd. U problémů s konkrétní hrou bych se hlavně zaměřil na její stránky a fóra. Třeba jede na directX9 a né directX9c, moc možností, každopádně aktualizacemi nic nezkazíš.

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Kocourekpuci » 05 dub 2007 19:14

Ahoj,
prohlédl jsem pc a nakonec jsem zjistil, že je to problém ve složce InstallShield. Teď již hra odkazuje přímo na tuto složku-když to ale zadalo vadnou složku setup iss?, zkoušel jsem ji najít (s odtajněním tajných složek) ale XP na to nereaguje a podle všeho by to mohlo být v programu W2000. Když jsem z něj bootoval a přeinstaloval XP, W2000 jsem vymazal co šlo. Asi chyba?
Nevíte kde bych tento program nebo co to je našel? Štve mě to, hra mi nejede.
K těm programům - instaluju z cd, kde mám postahované, co potřebuju. Natahuji jen z tohoto. Aktualizace nepomohly :oops:

Uživatelský avatar
aproch
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 263
Registrován: leden 07
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod aproch » 05 dub 2007 21:25

setup.iss je soubor skriptu InstallShieldu pro bezobslužnou instalaci, vytváří se v průběhu instalace a jsou v něm shromažďovány veškeré vstupy od uživatele v průběhu instalace. Následně se dá použít při opakované instalaci stejného produktu se stejným nastavením bez nutnosti znovu zadávat stejné údaje při instalaci.

Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 06 dub 2007 11:48

Pokud jsi ty xp inovoval z w2k, urřitě mohou vznikat problémy - takže format c a čistou instalaci xp.
A zkoušeli jste to vypnout a zapnout?

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Kocourekpuci » 06 dub 2007 18:51

Ahoj, nechceš mi poradit, jak mám naformátovat disk, když jsou tam XP? Když tam dám formátovat, píše to, že program používá některé oddíly, které nejde vypnout. Když zadám vypnout, formátování se zastaví. Přes tento BIOS co tam mám to formátovat neumím, ostatně tam ani není odkaz. Mám jen prográmek, co to naformátuje brutal ať je tam nainstalované co chce. A na závěr - boot mám jen z W 2000, protože XP nic bootovacího nemají.
Když začneš natahovat boot u 2000, tak to nainstaluje celý program i když jsem se snažil tomu zabránit. Pak jsem to zkrátka vymazal, aby mi tam z 2000 nic nezůstalo, což asi byl ten problém. Snažil jsem se poptat po bootování na XP, nikdo nic takového nemá. Líp to jelo, když podkladem byly W 98, pak to bylo v pohodě, ale ty 2000 jsou nějaké divné.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 06 dub 2007 22:00

Nemůžeš formátovat disk z kterého se spouští systém. Disk si můžeš rozdělit, nebo vytvořit oddíl pokud spustíš počítač z CD s instalačkou WinXP a pak naformátovat a nakonec nainstalovat systém (v BIOSu musíš nastavit boot z CD).. Pokud máš spouštěcí disketu s Win98 či ME můžeš toto udělat pomocí Fdisk a formát. Pak klasická instalace z CD.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 8 hostů