Windows 10 - hláška při používání Průzkumníka "Komprimované složky (metoda ZIP) Vložte poslední disk z vícesvazkové sady Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
stradd
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: květen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Windows 10 - hláška při používání Průzkumníka "Komprimované složky (metoda ZIP) Vložte poslední disk z vícesvazkové sady

Příspěvekod stradd » 14 pro 2015 15:50

Dobré odpoledne,

je to cca týden, jsem se rozhodl přeinstalovat původní upgradované Windows 10 Pro, čistou instalací Windows 10 Pro staženou z webu microsoftu.
Vše proběhlo hladce a rychle, stejně tak chování pc... pouze při používání průzkumníka (explorer.exe) mi vyskakuje hláška: "Komprimované složky (metoda ZIP) Vložte poslední disk z vícesvazkové sady a pokračujte klepnutím na tlačítko OK."
Vestavěný extraktor zip souborů používám minimálně, spíše 7zip apod. Vše mám nainstalované, ale hláška se objevuje stále. Někdy vicekrát za sebou musím odklepnout a pak mohu pokračovat v prohlížení.
Obrázek
Při hledání na googlu, jsem s zatím s žádným podobným problémem nesetkal.
Díky za případné rady!

EDIT: obrázek opraven, chybička se vloudila
Naposledy upravil(a) stradd dne 20 pro 2015 13:45, celkem upraveno 3 x.

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Windows 10 - hláška při používání Průzkumníka "Komprimované složky (metoda ZIP Vložte poslední disk z vícesvazkové s

Příspěvekod mmmartin » 14 pro 2015 16:50

Obrázek a odkaz na http jsou dvě různé věci. Pokud tu druhou vkládáš místo první, nic se nezobrazuje. Obrázky se vkládají jako příloha do příspěvku, nikoliv jako odkaz na obrázek bůhvíkde uložený.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
stradd
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: květen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Windows 10 - hláška při používání Průzkumníka "Komprimované složky (metoda ZIP Vložte poslední disk z vícesvazkové s  Vyřešeno

Příspěvekod stradd » 20 pro 2015 13:40

Díky, Windows to vyřešily sami. Po poslední aktualizaci tato hláška zmizela.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů