Windows 10 černá obrazovka s pomlčkou

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

jackas4
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Windows 10 černá obrazovka s pomlčkou

Příspěvekod jackas4 » 26 led 2016 22:21

Zdravím mám Windows 10 64, procesor I7, grafiku R9 290x, disk SSD. Aktuální ovladaček GK, MB, Biosu. Už od začátku jsem měl problém nějak s ovladači, že když jsem vypnul počítač a zase zapnul najela pouze černá obrazovka s bílou pomlčkou v levém horním rohu, podotýkám že ne blikající a nešlo nic dělat ani najet do biosu vůbec nic prostě první co se po spuštění objeví tak je pomlčka a tím to hasne, jediné řešení bylo oddělat externí grafiku připojit interní pak to šlo dal jsem režim spánku a pak připojit externí probudit s režimu a připojit kabel na externí a asi tak pul roku jsem porad dával jen režim spánku aby se situace neopakovala. Jenomže teď jsem zapomněl vypnout PC vypnul ho někdo jiný (nedal režim spánku) a problém nastal znovu černá obrazovka s pomlčkou a pomlčka zůstava i po prepojeni na interni grafiku, mam jeste jeden pc zkoušel jsem i jinou grafiku jiný slot, zkoušel jsem hdmi kabel dvi i dsub. Zkousel jsem odpojit vse nepotrebne vsechny sloty ramek, zkousle jsem resetovat CMOS, zkoušel jsem stidave odpojit hdd a pripojit zkousel jsem nabotovat flashku s instalaci, zkousel jsem jiný zdroj, odpojit a pripojit veskere kabely. Zkousel jsem pripojit i naraz interni a dve externi grafiky taktéž bez úspěchu. Jsem si 100% jistý že problem není v hardwaru. Windows 10 detekuji monitor který není pripojený jak hlavní a tenhle mi hodí jako externí. Nejhorši je ze nefunguji ani zadne zkratky windows plus P na zmenu monitoru nejde ani najet žádným způsobem na boot nebo do biosu, jsem úplně bezradný. Zkouším i youtube a anglické návody našel jsem hodně podobných problémů ale nic totožné.

Díky moc za odezvu

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Při zapnutí hry černá obrazovka
    od Stancekk » 25 lis 2023 00:31 » v Problémy s hardwarem
    4
    828
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 08:50
  • Černá okna Příloha(y)
    od šulda » 01 dub 2023 14:36 » v Vše ostatní (sw)
    7
    1723
    od stranger0569 Zobrazit poslední příspěvek
    05 dub 2023 21:49
  • Blikající obrazovka Příloha(y)
    od PepcaLumca » 07 led 2024 11:03 » v Hry
    2
    1190
    od PepcaLumca Zobrazit poslední příspěvek
    07 led 2024 13:24
  • Červená obrazovka od PC
    od AgentLost » 01 lis 2023 06:09 » v Problémy s hardwarem
    2
    973
    od Pajoš Zobrazit poslední příspěvek
    01 lis 2023 10:24
  • Samsung A52 5G preblikujuca obrazovka
    od Alvakim04 » 26 črc 2023 05:58 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    2637
    od Baronjame86 Zobrazit poslední příspěvek
    02 srp 2023 11:47

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů