Jak ve Windows 10 zrušit zobrazeni nabídky start po probuzeni počítače ze spánku nebo hibernace?

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jak ve Windows 10 zrušit zobrazeni nabídky start po probuzeni počítače ze spánku nebo hibernace?

Příspěvekod vlazy » 04 črc 2016 18:09

Po probuzení počítače s Windows 10 z režimu spánku nebo hibernace se automaticky zobrazí nabídka start. Příliš se mi to nelíbí a proto bych to rád nějak zrušil, ale tak aby se mi ta nabídka start nezrušila úplně a šlo ji normálně používat. Potřeboval bych proto poradit kde co a jak jednoduše přenastavit tak aby se mi to automaticky samo nespouštělo po spánku nebo hibernaci.

Reklama
Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak ve Windows 10 zrušit zobrazeni nabídky start po probuzeni počítače ze spánku nebo hibernace?

Příspěvekod vlazy » 08 črc 2016 11:26

Tak táto záležitost asi nebude jen tak jednoduše řešitelná pokud vůbec to nějak vyřešit jde. Bude to možná jedná z vychytralosti Microsoftu kdy v tom Windows 10 udělali něco tak jak jim to vyhovuje nebo jak to chtějí mít a proto to udělali tak aby si to lidi nemohli přenastavit tak jak to vyhovuje jim. Připadá mi to, že ten Windows 10 bohužel není dělaný tak aby co nejvíce vyhovoval jeho uživatelům, ale především tak aby to vyhovovalo do značné míry nekalým zájmům Microsoftu.

Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak ve Windows 10 zrušit zobrazeni nabídky start po probuzeni počítače ze spánku nebo hibernace?

Příspěvekod x-rated » 08 črc 2016 13:05

If the computer times out and goes to sleep on its own or if you manually enter sleep mode by pressing Alt-F4 from the Desktop hen the Start Menu won't be open already when you resume. But if you put the computer to sleep by using the Power link on the Start Menu, the Start Menu will be open when you resume from sleep.

http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... 88cf8e6543
+/- volnej překlad z překladače
Pokud je počítač vyprší a přejde do režimu spánku na jeho vlastní, nebo pokud ručně zadat do režimu spánku stisknutím Alt-F4 z slepice Desktop nabídky Start nebude otevřen již při obnovení. Ale když dáte počítač do režimu spánku pomocí odkazu Power V nabídce Start v nabídce Start bude otevřen po návratu z režimu spánku.

kdybys místo toho plácání kravin o škodolibym mrkvosoftu radši hledal způsob, jak nahlásit bug, udělal bys líp :roll:
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak ve Windows 10 zrušit zobrazeni nabídky start po probuzeni počítače ze spánku nebo hibernace?

Příspěvekod vlazy » 08 črc 2016 15:18

Takže mám to chápat tak, že je to nějaký na straně uživatelů Windows 10 neřešitelný bug a je třeba čekat až to někdy v budoucnu Microsoft možná opraví pokud vůbec budou ochotní se tím zabývat? Jinak z toho volného překladu z překladače jsem příliš nepochopil o co se jedná, ale docela mne tam rozesmálo to "slepice Desktop".

Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak ve Windows 10 zrušit zobrazeni nabídky start po probuzeni počítače ze spánku nebo hibernace?

Příspěvekod x-rated » 08 črc 2016 15:21

jo, slepice se povedla :D prostě je to nějaká chyba, když se uspává jednim z více způsobů
jestli už to někdo nahlásil nebo je to na todo, netušim
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak ve Windows 10 zrušit zobrazeni nabídky start po probuzeni počítače ze spánku nebo hibernace?

Příspěvekod vlazy » 08 črc 2016 15:35

Mám dojem, že v tom Windows 10 je docela dost různých chybiček. Připadá mi to, že ten OS spustili bez toho aniž by si ho pořádně otestovali a odzkoušeli. Za ten téměř rok co se to snaží cpát lidem ty různé chyby už snad mohli poopravovat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů