Zálohování a obnova W8.1

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Dzohny
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zálohování a obnova W8.1

Příspěvekod Dzohny » 25 pro 2016 14:37

Ahoj,

muj pc už tak dobře nejede tak jak by měl, když něco hraju dýl je strašně pomalej, ve hrách na které jsou mnohem nižší nároky než je muj pc zvládá tak 15 minut pak klesají fpska.

Takže chci reinstal win, ale jelikož v pc mám asi 800GB her tak bych chtěl nějaký zálohovat abych je nemusel znovu stahovat...Jenže co jsem zjistil, tak jsem v PC neměl vytvořený D. Zašel jsem do Správce Disků, že ho vytvořim, jenže tam jsem mohl max 3GB, ikdyž na C mám ještě něco přes 100GB volného místa.

Jak teda mužu něco v PC nechat a nepřijít při reinstalaci a všechno co mám, když na D mužu dát max 3GB?

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zálohování a obnova

Příspěvekod petr22 » 25 pro 2016 14:41

Pokud se po ctvrt hodine snizuje vykon, tak se pocitac nejspis prehriva a je nutne ho vycistit. Jiny duvod k tomu obvykle neni.

Pokud cely disk zabira oddil C:, tak je logicke ze neni kde vytvorit oddil D: - coz ovsem nevadi, protoze vetsina tech her by po preinstalaci Windows nefungovala at by byly ulozeny kdekoliv. Po ciste instalaci je vzdy potreba nainstalovat vsechny hry a programy, spousta z nich uklada data i jinam nez do slozek se hrou..

Zacal bych vycistenim PC, instalace nemusi byt vubec potreba.

Dzohny
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zálohování a obnova W8.1

Příspěvekod Dzohny » 25 pro 2016 15:10

Aha, mě právě bylo řečeno, že stačí např složku Steam hodit na D a po reinstalaci bych to nemusel znovu stahovat...A teploty jsem už meřil a klidně to zkusím znovu: Při zapnuté hře Overwatch (kde se mi to taky stává, že odehraju pár her a pak mívám při hře několik dropů na 1 fps).

Procesor: všechny jádra od 44 až 47°C
Grafická karta max 37°C
Základovka 30 (+ je tam nějaký TMPIN3, kteý má 48°C)
HDD 34°C


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Obnova síť. komponentů v domě Příloha(y)
    od tuningrob » 23 dub 2023 10:35 » v Sítě - hardware
    27
    3441
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    04 kvě 2023 11:08

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů