Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

johnsmith1212
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Windows 10 Mobile Last Official - známe bugy

Příspěvekod johnsmith1212 » 24 led 2017 10:56

Zdravím - neviem či tu niečo take je ale nakoľko už dlhšie spisujem bugy v oficialnych 10tkach na 950tke tak možno by pomohlo niečo takéto s tým že by to mohli napr insideri na redstone potestovať či sa to niekde posúva pripadne reportnuť...ja insider nepouživam väčšinou stále len oficial...

Takže

System
- Ak necham otvorene nastavenie jasu v systeme a zmenim napr na manual...potom vyjdem von a cez roletku menim percenta jasu tak system na desiatky sekund zamrzne...musim v multitasku nastavenia jasu zatvorit potom to ide
viac: xe tai dongben

- Šetrič baterky ukazuje dvojite záznamy ak vojdem do podrobnosti app a vratim sa späť

- Historia hovorov sa sekla na par dni starom datume a neukazovalo nove zaznamy... pomohol soft reset...stalo sa to viackrat zatial klud (lumia 830)

- Po pripnuti dlazdice "Kutik s aplikaciami" a naslednom spusteni kutika a vrateni sa do homescreenu dlazdica zmizne, rovnako sa mi stalo ze zmizla "grafika" asi zo 4 dlazdic (pocasie mail...) a ostali len prazdne tile - nepomohol ani restart - len odopnut a pripnut

- po prehrati lubovolneho zvuku (napr aj tuk klavesy...repracik este trosku sumi a potom urobi tk a vypne sa :)


App

- Edge berie bodku pri vyhladavani ako rozdelovac domeny a zada ze stranku nenasiel... explorer to nerobil trpi tym samozrejme aj desktop edge

- Obchod zapína livetile aj ked ju mam vypnutu musim vojst do obchodu zapnut ju a vypnut...

- Obchod ma popisky roznymi jazykmi pri app...aj ked ma app lokalizaciu vyskoci tam na mna hebrejcina...

- Mailovy klient ma problem s prilohami... niekedy sa tvari ze ziadna nie je prilozena...inokedy ukazuje dvakrat tu istu niekedy ich nedotiahne

- Problem s mazanim fotiek...ak zmazem foto v ulozisku ostava...nepomohlo zatial ani vypnut nahravanie na onedrive...niekedy to zmaze aj z uloziska niekedy nie...z onedrive zmazava jpg..dng nechava

- Oznacovanie fotiek niekedy zblbne ak ich chcem napr oznacit a pridat ako prilohu a to tak ze dotyk je posunuty a oznacuje ine foto...dlhsiu dobu mi to nerobilo mozno opravene
viac: gia xe dongben x30

- Ak mam nastavene napr pre messenger iba oznamenie v akciach, bez bannera bez zvuku... prehra zvuk ak dojde sprava a mam stiahnutu listu... rovnako pocas hovoru

- Nefunguje live tile kalendara, potrebne nastaviť celodennu udalost, dlazdica sa rozbehne - Vyriešene

No a feature suggestion alebo co chyba z 8.1

- Onedrive nedokaze pripnut priecinok ako tile na plochu

- Onenote a ine office app podskrtuju diakritiku aj ked mam podskrtovanie v systeme vypnute a neda sa to vypnut nikde...plati to aj pre desktop app...je otravne mat nejake poznamky ktore nie su spisovne slova ale slangy skratky ci eng vyrazy a mat cervene more

- Šetrič batérie ani ulozisko nema live tile - datovy senzor ano

- Nastavenie jasu nemam ako na 8.1 to znamena z extras je vyhodeny a je v sekcii displej...nemozem nastavit posuvniky pre tmave prostredie a pre jasne...takze v tme to mam celkom tmave kdezto na svetle to zas nemam take svetle ako by som chcel...ak prepnem na manual tak pri 100% vidim na svetle prd pri automatickom vidim lepsie aj na 25% nez na 100% manual...divne

Tags: gia toyota fortuner 2017, xe tai hyundai dong lanh

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Alternativy k připojení od O2/vodafone/t-mobile, srovnání
    od Micmen » 17 zář 2023 11:22 » v Administrace sítě
    10
    2740
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    17 zář 2023 21:41
  • Windows 8.1 CMD
    od Daniel_Jackson » 29 dub 2023 13:33 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1639
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    29 dub 2023 14:38
  • Windows 11 - Optimalizace na hry
    od Faster1 » 08 zář 2023 16:23 » v Windows 11, 10, 8...
    8
    4544
    od Faster1 Zobrazit poslední příspěvek
    07 lis 2023 00:52
  • Windows 10 lite
    od mk7605 » 20 srp 2023 11:53 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    1060
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    20 srp 2023 12:02
  • windows 11-pluginy
    od showpayne » 02 črc 2023 19:55 » v Windows 11, 10, 8...
    0
    833
    od showpayne Zobrazit poslední příspěvek
    02 črc 2023 19:55

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů