Win10 - zmizelá PLOCHA

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Starbuck
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Win10 - zmizelá PLOCHA

Příspěvekod Starbuck » 26 led 2017 11:53

Po dlouhé době se k vám obracím o pomoc. Pořídil jsem nový notebook DELL a s ním Win10, kterým jsem se dosud bránil, ale protože má dotykový displej, naznal jsem, že Win7 asi nebudou to pravé. Celkem jsem si liboval, že z Metra se celkem jednoduše přepnu na klasickou Plochu a můžu pracovat jak dříve. Jenomže včera mi najednou plocha zmizela, stejně jako jednoduché přepínání. Sice podržením tlačítka vlevo dolů se dostanu na volbu Plocha, ale ta buď jenom problikne, anebo v lepším případě se sice zobrazí, ale nic na ní nejde dělat. Pravé tlačítko nefunguje a klik na levé tlačítko mě vrátí zpět do Metra. Navíc zmizely všechny ikony i spodní lišta. :thumbdown:
Po obnovení systému se plocha vrátila, ale jen tak na 5minut :shock: Dneska asi půl hodiny probíhala nějaká aktualizace, ale problém zůstal.

Reklama
Uživatelský avatar
cervcek
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2241
Registrován: leden 12
Bydliště: Vrchlabí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win10 - zmizelá PLOCHA

Příspěvekod cervcek » 28 led 2017 13:30

Jak vypadá ta plocha? Můžu poprosit o screen? Napadá mě, jestli není PC přepnutý do režimu tabletu, ten lze vypnout kliknutím na ikonku centra akcí v pravém dolním rohu a poté tlačítko "režim tabletu" umístěné ve spodní části nabídky, která se rozbalí. Metro lze ve Windows 10 také vypnout a používat pouze plochu se startem.
Děkuju za vaše názory a rady. :thumbup:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Rychlost WIN10 - po upgrade na SSD nic moc... Příloha(y)
    od Prema844 » 05 led 2024 14:28 » v Problémy s hardwarem
    37
    2638
    od Prema844 Zobrazit poslední příspěvek
    17 led 2024 08:19
  • Win10 sa nenačítal správne Příloha(y)
    od 28nitro28 » 25 zář 2023 10:12 » v Windows 11, 10, 8...
    24
    3745
    od 28nitro28 Zobrazit poslední příspěvek
    28 zář 2023 06:18

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů