Zařízení USB nebylo rozpoznáno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Neuminho
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: červenec 13
Bydliště: Cheb
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zařízení USB nebylo rozpoznáno

Příspěvekod Neuminho » 29 led 2017 00:33

Tak tahle znělka, která mi tu vyskakuje s tím pom****** upozorněnim už mě totálně deptá, 10x za minutu to tady na mě vykoukne s tou debilní znělkou, takže mam chuť to pc vzít a rozkopat ho.

Nevíte jak se dá to upozornění vypnout, protože v pc nemam zapojene žádné usb, které by nefungovalo, vlastně tam mam jen myš a klavesnici, ten problem asi vyřešit nejde hledal jsem jak zde tak i na jiných forech a na netu a nikde není napsane nějaké jednorazove vyřešení problemu. Zkoušel jsem pc odpojit od sítě na 20 minut zapojit, párkrát zapnout vypnout nic, chvíli se zdá že nic ale i třeba po dvaceti minutách to začne a nechce to přestat. Zkoušel jsem přeinstalovat USB ve správci zařížení, či odebrat/zakázat ty nefunkční ale nic odebral jsem a zachvíli se to tam opět objevilo jako neznámé zařízení, vůbec nevím čím to je, ale stalo se to hned po tom co mi kaplo pár kapek vody do pc a asi do USB portů co jsou zeshora na přední straně pc asi před měsícem.

Každopádně mě to vyloženě sere a jsem z toho pěkně na nervy kdyby se to upozornění alespon dalo vypnout, ale windows 10 dělali asi totální kkti, na jiných windowsech jsem takový problem neměl. Nemůžu koukat na film, nemůžu si zahrát hru resp. můžu ale furt mi do toho bliká ta posraná znělka upozornění a to mě deptá.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23604
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zařízení USB nebylo rozpoznáno

Příspěvekod ITCrowd » 29 led 2017 09:43

vypni systémové zvuky.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů