win 10 aktivace

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

cilindr3
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 106
Registrován: leden 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

win 10 aktivace

Příspěvekod cilindr3 » 14 úno 2017 13:44

ve windows 10 v nastavení je naspáno že windows je aktivován
ale pod tím je žě platnost licence vyprší v březnu co to znamená

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: win 10 aktivace

Příspěvekod Pic » 14 úno 2017 20:53

Nemáš správný kód pro aktivaci, proto jen zkušební verze na zkušební dobu. Můžeš zkusit aktivaci telefonicky, pokud máš ovšem legální Win kód.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Krakatoa
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: win 10 aktivace

Příspěvekod Krakatoa » 15 úno 2017 22:12

Pic:
Plácáš nesmysly. :-)

cilindr3:
Máš kms aktivaci a znamená to to, že ti brzy vyprší a budeš ji muset provést znovu. Teda to bys měl vědět. Jelikož to nevíš, tak budeš nějakej hloupej warezák a patří ti tak nakopad do zadele a ne ti radit (ne kvůli tomu warezení, ale kvůli tomu, že jseš tak blbej).

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53532
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: win 10 aktivace

Příspěvekod petr22 » 15 úno 2017 22:17

Pravidlo cislo 1 diskuzniho fora: nikdy neurazej moderatora.

Piratit Windows ktere se daji zcela legalne poridit za 100 Kc je pochopitelne ubohost, protoze vymluva ze je to moc drahe neobstoji.

Krakatoa
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: win 10 aktivace

Příspěvekod Krakatoa » 15 úno 2017 22:23

petr22:
Já nikoho neurazil. Já napsal jen pravdu. A psát pravdu není proti pravidlům.
Windows 10 se opravdu legálně pořídit nedá. A jestli myslíš přeprodané oem licence za 100 Kč, tak ty legální nejsou (teda ne, že by nebyly oem licence legální, jen prostě ty licence za 100 Kč jsou "vyrobeny" nelegálně).
A pokud bych tě chtěl brát doslovně:
"Piratit Windows ktere se daji zcela legalne poridit za 100 Kc" za 100 Kč se opravdu legálně pořídit Windows 10 dají, ale pokud je legálně koupíš, tak to jejich používání už legální nebude, protože jsem ještě neviděl legální Windows 10 za 100 Kč (včetně přeprodaných oem).

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53532
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: win 10 aktivace

Příspěvekod petr22 » 15 úno 2017 23:02

Jak presne jsou ty licence vyrobeny nelegalne?

Z hlediska platnych zakonu se jedna o plnou (krabicovou) verzi Windows vcetne danoveho dokladu. Tyto licence projdou i softwarovym auditem, tudiz nejspis budou legalni. Prodej druhotnych softwarovych licenci je taktez legalni.

Neprodava to navic jen nejaky Franta z Horni Lhoty, ale prodejci (firmy) napr. z Nemecka nebo Velke Britanie kteri prodavaji software dlouhe roky. Na Ebay prodej neceho nelegalniho moc dlouho nevydrzi.

Jestli chces videt legalni Windows 10 za 100 Kc, staci poridit druhotnou licenci Windows 7 a s produktovym klicem nainstaluj Windows 10. Neni treba blbnout s emulatorem KMS serveru a predstirat, ze mas doma legalne Enterprise edici ktera expiruje za 180 dnu a ktera navic vyzaduje podkladovou OEM licenci Windows 10 Pro.

Krakatoa
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: win 10 aktivace

Příspěvekod Krakatoa » 15 úno 2017 23:43

Jak přesně jsou ty licence vyrobené? Třeba tak, že v Číně opisujou klíče z počítačů a pak ke klíčům vytisknou nálepky, pokud jsou potřeba. A daňové doklady klidně dávají firmy, které asi moc dlouho fungovat nebudou nebo už ani tak úplně nefungujou a nebo mají dost dobré právníky a své distribuční kanály si pořeší tak, že to celé je nepostihnutelné. Nic to nemění na faktu, že z nelegální licence legální neuděláš.
Nechápu co myslíš tím "softwarovým auditem". Jestli myslíš ověření pravosti u Windows 7, tak to jednak na Windows 10 myslím není a jednak to nemá s legalitou nic společného.
Ano, prodej druhotných softwarových licencí je legální, jenže to ty licence musí být opravdu legální.
Ne, opravdu jsem neviděl legální Windows 10 za 100 Kč. A ani upgradem z Windows 7 a tedy koupí Windows 7. A tedy ani nikdy jsem neviděl legální Windows 7 za 100 Kč. Jak jsem psal, pokud je to licence Windows a je prodávána za 100 Kč, tak je to na 99.9999 % nelegální licence. Popsal jsem to výše. Každopádně není vyločené, že může nastat případ, že Franta z Horní Lhoty se rozhodne prodat svou legální oem licenci Windows za 100 Kč někde na netu, já na takového Frantu ale ještě nenarazil.
O KMS jsem psal z toho důvodu, že tím způsobem má aktivováno tazatel. Lze předpokládat, že legálně přes legální KMS asi těžko, to by věděl jak to má aktivované, takže předpokládám, že to má aktivované nelegálně, a to je podle mě idiot, že neví co obnáší nelegální aktivace, kterou zvolil, a k tomu i to, že se ji rozhodne řešit na newarezovém fóře.
"ktera navic vyzaduje podkladovou OEM licenci Windows 10 Pro" ... toto jsem nějak nepochopil, ke KMS aktivaci nepotřebuješ oem licenci.
Rozhodně tedy nedoporučuju kupovat levné nelegální licence přeprodaných Windows a podporovat tak podvodníky.
Když už je někdo socka a nemá na koupi Windows nebo by prostě umřel hlady, kdyby si koupil licenci Windows, tak ať si prostě nainstaluje Win 7/8.1 (jak aktivovat oem/retail je popsané bilionkrát na netu) a upgraduje na Win 10, získá tím digitální licenci (není sice legální, ale třeba upgradem z win 7 + slic je technicky nerozpoznatelná od legální licence a v domácím prostředí nejde ani vyvrátit to, že je legální) - rozhodně je toto lepší než mít nelegální Windows za 100 Kč od podvodníka.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: win 10 aktivace

Příspěvekod Pic » 16 úno 2017 00:20

Zamykám, viz pravidla tohoto fóra - nelegální SW zde neřešíme.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Aktivace Windows po změně disku Příloha(y)
    od JanC » 15 říj 2023 20:32 » v Windows 11, 10, 8...
    24
    3986
    od JanC Zobrazit poslední příspěvek
    08 lis 2023 08:19

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: prochy7b a 14 hostů