Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Loww
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod Loww » 17 úno 2017 21:36

Zdravím,

dokázal by mi někdo poradit, jak aktivovat bluetooth pomocí bezdrátového přepínače? Viz screen.
Mám notebook HP Probook G4 450. Žádné tlačítko na zapnutí bluetooth tu není, akorát tlačítko sít - režim vypnutý zapnutý.
Bluetooth je ve win10, ale když např. posílám fotky z mobilu, tak jdou poslat po jedné a musí člověk to odklikat i ve win10, cože je nepraktické. Z win7 jsem zvyklý na PIM interface, kdy v mobilu zaškrtnu fotky a posílám do notebooku naráz...stáhnul jsem tedy ovladače Broadcom a po chvilce mi to vyhodí tu hlášku. Ví někdo, jak na to?

A druhá věc. Win 10 se mi líbí, ale působí to na mě jako nedodělaný systém. Když jsem klikl na fotku, tak se to zobrazí v programu FOTKY, co je ve Win10, ale šipky na další fotky nebo předchozí jsou zašedlé, nefungují, mezerník také ne. Nevíte co s tím?

Díky moc za případnou pomoc.
Přílohy
bluetooth.png

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod ITCrowd » 18 úno 2017 08:04

dej sem screen ze správce zařízení rozkliknutý na BT adaptéru.
spojení přes BT se naváže?
A co se týče prohlížení obrázků - wokna neobsahují žádný slušný SW jaksi všeobecně. Osobně používám už asi 20 let AcdSee ve verzi 2.41, kterou jsem si tehdy koupil. Funguje doteď i na W7, jediné, co se změnilo je, že na nových strojích je hodně rychlý.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Loww
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod Loww » 18 úno 2017 12:37

Bluetooth po instalaci win10 jede normálně. Jen je to jaksi nepraktické, posílám fotky z mobilu a musím jednu po druhé dávat v notasu přijmout soubor, atd....proto jsem chtěl ovladače Broadcom, kde je PIM interface a to dovede poslat fotky z mobilu, kde si vybereš kolik fotek chceš a dáš odeslat a v notebooku už žádné přijmat soubory nedáváš.

Jestli budeš vědět i pod tím Bluetooth, proč tam jsou ty otazníky, co tam chybí doinstalovat za ovladače? Možná asi nějaký ten Bluetooth ovladač.

Díky.
Přílohy
bluetooth.png

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod ITCrowd » 18 úno 2017 15:11

Ty otazníky pravděpodobně znamenají chybějící ovladače. Tedy dohledat a nainstalovat. A ovladače broadcom na intelovský adaptér opravdu nenainstaluješ.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Loww
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod Loww » 18 úno 2017 17:27

Dobrá díky. Ještě jeden dotaz, jak se zbavit těch štítů u ikonek? Jsou jen u některých.
Přílohy
štít.png
štít.png (49.01 KiB) Zobrazeno 815 x

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod ITCrowd » 18 úno 2017 17:33

Štíty u ikonek znamenají, že spouštěný program potřebuje vyšší práva, než je obvyklé, např. zápis do registru, přístup do systémových složek atd. jak se jich zbavit netuším, ani nevím, proč bys to měl dělat. Ale třeba někdo vědět bude.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Loww
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod Loww » 19 úno 2017 12:25

a není nějaký způsob, jak ty fotky z mobilu hromadně poslat přes bluetooth a neodklikávat to jak blbec v notasu po jedné?

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod ITCrowd » 19 úno 2017 14:21

Nejdřív si doinstaluj všechny ovladače. Možná že to bude umět to zařízení BT pro zpracování obrázků.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Loww
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod Loww » 19 úno 2017 15:06

kdyby to šlo, když dám aktualizovat ovladač, tak to napíše po chvilce systém nemůže najít software ovladače

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth PIM interface a prohlížení fotek ve Win10

Příspěvekod ITCrowd » 19 úno 2017 19:58

Půjdeš na stránky HP, zde zadáš svůj model, případně jeho seriové číslo a ovladače ti to vyhledá. pak je nainstaluješ.
Nebo stahni z webu HP SoftPaq Download Manager, ten stahne a nainstaluje vsechny potrebne ovladace a programy.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • CS2 INTERFACE BUG
    od Eastrin » 07 lis 2023 23:38 » v Hry
    5
    1535
    od flowem Zobrazit poslední příspěvek
    08 lis 2023 16:03
  • Nastavení prohlížeče fotek
    od Alvakim04 » 23 srp 2023 10:40 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    2766
    od Baronjame86 Zobrazit poslední příspěvek
    18 zář 2023 08:42
  • Pc sestava na úpravu fotek
    od Lukk_as93 » 23 dub 2024 20:52 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    294
    od Lukk_as93 Zobrazit poslední příspěvek
    včera, 15:37
  • Obnoveni ztracenych fotek z telefonu pri kopirovani do pc
    od Dizzy66 » 21 led 2024 17:08 » v Vše ostatní (sw)
    2
    1157
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 07:12
  • vyvolani fotek online - starsi fotky nelze presunout do PC
    od p3v4x » 04 črc 2023 21:47 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    1778
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 črc 2023 13:12

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Zivan a 11 hostů