Po použití ASC se nenačítají hry, ikony Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

StonedPanda
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: březen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Po použití ASC se nenačítají hry, ikony

Příspěvekod StonedPanda » 03 bře 2017 14:49

Ahoj, chvilku jsem používal ASC a asi to smazalo něco co nemělo, ale od té doby mi nejedou win. apps, většina her mimo steam (LoL, battlenet, origin) a ve složkách se nenačítají ikony, nebo jen část. Zkoušel jsem už nějakej program co je součást windows, co má najít chybějící soubory z Windows, ale nic to nenašlo. :/
LoL a battlenet se nekonečně načítá, u originu se po lognutí načte jenom bíla obrazovka, kde je jen go to offline mode, ale nereaguje.
Bod obnovy nemám
Přílohy
Bez názvu.png

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53608
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Po použití ASC se nenačítají hry, ikony  Vyřešeno

Příspěvekod petr22 » 03 bře 2017 14:54

Ano, takto Advanced System Care funguje.

Jedine 100% reseni je preinstalace Windows, pripadne lze zkusit opravnou instalaci z instalacniho media.

nations112
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1043
Registrován: září 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Po použití ASC se nenačítají hry, ikony

Příspěvekod nations112 » 03 bře 2017 16:09

Ono to není ASC, ale hlavně samotným uživatelem, který to jednoduše všechno odkliká a neřeší. Já ASC používám snad všude přes 5 let a ještě nebyl žádný problém, ale používám ho s rozumem a správně.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53608
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Po použití ASC se nenačítají hry, ikony

Příspěvekod petr22 » 03 bře 2017 18:06

Software jako ASC musi byt udelan tak, aby nepovolil uzivateli co tomu nerozumi znicit system. Protoze kdyz uz mu ten system nenabootuje, tak si ho sam neumi spravit. Jedine co ASC dela je ze dela ksefty PC servisum.

Samozrejmne naprosta vetsina veci, co ten software dela je zcela k nicemu, jen uzivatel ma pocit, ze se o svuj system "dobre stara". Kdyby nedelal nic, vysledek by byl naprosto stejny. Windows zadne podobne nastroje jako ASC nepotrebuji, pouze obcas promazat logy a temp pres CCleaner.

Z hlediska funkcnosti je to ciste placebo, uzivatel ma dobry pocit, skutecny efekt neznatelny, zpusobene skody mohou byt ale fatalni.

Windows 7 mam na vsech PC nainstalovane od roku 2009, Windows XP od roku 2002 a ASC mi nijak nechybi.

StonedPanda
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: březen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Po použití ASC se nenačítají hry, ikony

Příspěvekod StonedPanda » 06 bře 2017 17:47

petr22 píše:Ano, takto Advanced System Care funguje.

Jedine 100% reseni je preinstalace Windows, pripadne lze zkusit opravnou instalaci z instalacniho media.


Díky ;)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů