Žlutomodré štíty u některých ikon

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žlutomodré štíty u některých ikon

Příspěvekod richchie » 23 bře 2017 21:04

Ne nastavil,ale udělal celý účet.Nechá se to i u ostatních systémů desítky nevyjímaje,ale tobě jde jen o estetický dojem tak to nemá smysl.S tím účtem musíš umět zacházet,protože není blbuvzdorný jako ostatní účty,které se vytváří při instalu.A divím se,že ti ty štíty vadí.Pokud máš instalace jen v jedné složce tak je nikde jinde v pc nevidíš a to ještě u programů,které nejsou ověřené mrkvosoftem.

Reklama
Uživatelský avatar
_TiGeR_
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: únor 17
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Žlutomodré štíty u některých ikon

Příspěvekod _TiGeR_ » 23 bře 2017 23:33

No, pokud to jde, tak v tom případě bych byl rád, kdybych měl účet uplně stejně jako ve win7. A ano, vadí mi to esteticky, je to zbytečné, aby se mi tam zobrazoval ten štít, nechci ho tam. Takže to smysl má. Smysl spíš nemá tohle omezování práv nějakým mrkvosoftem na mém vlastním počítači... A zřejmě s tím "jiným" účtem zacházet umím, když za několik let s win7 jsem neměl žádné problémy. :) Takže budu opravdu moc rád, když mi prosím řeknete, jak si nastavit uživatelský účet tak, aby se štíty na ikonách nezobrazovaly - tak, jako na mém starém win7. Opravdu mi na tom záleží, jsem na to až moc velký perfekcionista a nesnesu tyhle zbytečné drobné věci... :D A není to jen na instalačkách, i na jedné hře mám štít.
Motherboard: MSI B250 PC MATE CPU: Intel Core i5-7600 FAN: Arctic Freezer i32 RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 2400MHz GPU: MSI GTX 1070 Armor (8GB) SSD: WD Blue SSD 1TB HDD: - Zdroj Corsair RM650x Case: Fractal Design Define R4 Monitor: Acer H226HQL IPS Full HD Sluchátka: Sennheiser HD 558, HD 600 + FiiO E10

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28586
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žlutomodré štíty u některých ikon

Příspěvekod Martab » 24 bře 2017 06:16

Pokud ti vadí omezování práv ze strany MS, tak přejdi na Linux (ostatně nějaký štít je to poslední co by mne vadilo na w10...).

U W7 to asi teda bude fungovat tak, že když výpis UAC, štíty zmizí. Nemyslím si, že bys měl superusera...

Já nechápu, proč si chceš dobrovolně snižovat bezpečnost sytému (která u windows stejně není kdo ví jaká) jen kvůli nějakému štítu u mizivého % ikon...

Odesláno z mého Huawei P8 Lite pomocí Tapatalk
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

ondrej97fcb
Level 2
Level 2
Příspěvky: 162
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žlutomodré štíty u některých ikon

Příspěvekod ondrej97fcb » 24 bře 2017 08:44

Ty štíty jdou vypnout úpravou registrů (nevypnou se, jen se změní ikonka na průhlednou), někdy jsem to už dělal ale nepamatuju si jak :D jde to ale v poho najít v googlu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Co nejlevnejsi upgrade pocitace s pouzitim nekterych starsich dilu
    od Dizzy66 » 23 kvě 2023 14:09 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    593
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    23 kvě 2023 21:36
  • Velikost ikon na hlavním panelu.
    od mmmartin » 15 říj 2023 19:16 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1019
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    16 říj 2023 16:41

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů