Nejlepší způsob jak koupit Windows

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
FerdaMravenec
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 127
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejlepší způsob jak koupit Windows

Příspěvekod FerdaMravenec » 28 bře 2017 15:14

Ale jako jak se psalo před tím. 100kč za windows nikoho nezabije, takže pokud někdo chce windows, tak si ho prostě pořídí. Pokud tobě vyhovuje linux, tak ho používej. Já osobně znám lidi co mají linux, ale dost mě štvou, protože pořád mají tendenci někoho přesvědčovat, aby taky používal linux.

Reklama
Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejlepší způsob jak koupit Windows

Příspěvekod Turion » 28 bře 2017 15:21

Tak když se to psalo už před "tím", tak proč to opakuješ... Mně linux nevím zda vyhovuje, když používám XP. Možná jsi přehlédl jeden poměrně důležitej argument o svobodě, za kterou jsem ochoten vyměnit určitou část nepotřebných funkcí programů.

Uživatelský avatar
Blitzkrieg
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 680
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejlepší způsob jak koupit Windows

Příspěvekod Blitzkrieg » 28 bře 2017 15:30

Turion: Víš, existují tady určitá pravidla, mezi kterými je i to, že nebudeme lézt do cizího zelí. Tedy pokud máme nějaký problém/dotaz, tak vytvoříme nové téma. Je to kvůli přehlednosti, ale to snad ani nemusím zmiňovat - je to snad jasné...

Na moderátora si rozhodně nehraji a ani bych jím nechtěl být (řešit tady ty mnohdy přiblblé a přidrzlé floutky či nevhodné/nesouvisející komentáře bych opravdu nechtěl)

To je asi tak vše, co bych k tomu chtěl říci a opět poprosím tazatele, aby téma označil za vyřešené. Nemá totiž cenu v tomto nadále pokračovat. :-)

Uživatelský avatar
FerdaMravenec
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 127
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejlepší způsob jak koupit Windows

Příspěvekod FerdaMravenec » 28 bře 2017 15:43

Turion> Nechápu, jak třeba zrovna win7 tě omezuje. Jako já osobně na pc nedělám nic závratnýho, takže je mi i celkem jedno jestli mě někdo pozoruje. A dost mi připomínáš ty co jsem tady psal. Příjde mi, že máš celkem tendenci přesvědčovat lidi, aby přešli na linux.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejlepší způsob jak koupit Windows

Příspěvekod Turion » 28 bře 2017 15:47

Tak ještě jednou. Téma je vyřešené a kdokoliv si vyhledá podle názvu téma, tak se tam dozví řešení. Já se zeptal na linux až potom, takže kdo si téma vyhledá, tak řešení dočte dříve, než se dostane na linux, což jsem nezamýšlel jako nové téma, tak na co bych ho zakládal a dělal totální bordel v neskutečném množství témat co zakládají děcka na každou novou větu a ty svým názorem podporuješ. Pak vznikne soupis témat bez odpovědi, jelikož se ztratí z první strany a na druhou stranu se málokdo podívá a propadne do zapomnění. Ikdyž moje doplňující otázka není windows, tak má s původní otázkou spojitost, protože (čti pořádně) nevíme jak je tazatel informovaný o tom, že může normálně fungovat na linuxu a nevíme, zda používá programy jen použitelné ve windows.
Nejlepší bude, když mi najdeš v těch zázračných pravidlech fóra, že se nesmí zmiňovat alternativní řešení otázky a pak to budu respektovat, ikdyž do toho nemáš ty co mluvit.

Dodatečně přidáno po 11 minutách 58 vteřinách:
FerdaMravenec: Mě win7 neomezuje, když ho nepoužívám. Mám prostě alergii na mrkváče a různý zatajování fukcí systému, nemožnosti si detailně nastavit chování OS, nevypnutelné procesy a nucení používat software jen ve windows tím, že se tak naprogramuje, ikdyž by se mohl naprogramovat v otevřeném formátu atd. Nucení, nucení, nucení. Nechci už podporovat nátlakové praktiky, když je možnost alternativy.

LaB
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 842
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejlepší způsob jak koupit Windows

Příspěvekod LaB » 30 bře 2017 07:54

Turion: Tvé příspěvky absolutně nesouvisí s dotazem zakladatele vlákna.
Jamaloss: pokud se Ti odpovědi na Tvůj dotaz zdají dostačující, označ téma jako vyřešené.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53611
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejlepší způsob jak koupit Windows

Příspěvekod petr22 » 30 bře 2017 08:07

Otazka byla, jak nejlepe koupit licenci Windows. Nic vic, nic min.

Je zajimave, ze v temer kazdem podobnem vlaknu nekdo zacne vnucovat Linux, aniz by se na nej nekdo ptal nebo to nejak souviselo s tematem. Otevrene formaty a svobodny software 99,9% uzivatelu pocitace nezajima, ty zajima jestli to dela to co ma, fakt ze to sice nedela tak uplne to co ma a neni to dodelane, ale je to zadarmo, neoceni.

"Nucení, nucení, nucení."
To je presne to, co v tomhle vlakne delas ty.

Jamaloss
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejlepší způsob jak koupit Windows

Příspěvekod Jamaloss » 30 bře 2017 09:41

Naprostý souhlas s petrem, moje otázka je vyřešena, děkuji ještě jednou za odpovědi. Zamykám.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů