Nestandardní chování Widlí

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

createman
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nestandardní chování Widlí

Příspěvekod createman » 05 dub 2017 13:39

Hoj,

nemám ve zvyku psát na fóra o radu s widlema, protože je toho už hodně napsaného a na 95% si to vygooglim, ale stala se mi taková -nestandardní- věc, vlastně dvě, ale popořádku.

1) včera jsem instaloval sedmy na zformátovaný disk z toho DVD, které jsem už použil stokrát a vždycky jsem pak zadával sériák pro aktivaci. Najednou po stoprvé se systém aktivoval sám na pozadí bez mého vědomí a píše obvyklou hlášku "Systém Windows je aktivován" Navíc ser. číslem, které jsem nikdy neviděl. Nechápu...

2) věc druhá: to, že při aktualizacích to hází různý kódy proč to nejde nainstalovat beru, co je ale mimo mísu, že když stáhnu Drier Booster na instalaci ovladačů, pustím jej a on začne instalovat třeba ovladač na síťovku, zamrzne na 1% dokud nezatížím procesor alespoň na 80% (čím víc - tím líp) a pak poooomalu instaluje. Jakmile klesne cca kolem 70% opět se zastaví.

Vím, že mi asi neřeknete co s tím je, spíš mě zajímá jestli jste se s tím už někdo setkal a tak.

Sestava je trochu šprýmová tedy: ASUS M2A-VM (rev1.0), ATHLON64 DC4800+, MAXTOR DiamondMax 21 160GB, 3GB RAM KINGSTON DDR2 800, GK integrovaná, zdroj nějaký 400kilo

Díky!

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10918
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nestandardní chování Widlí

Příspěvekod zeus » 05 dub 2017 15:42

1. cirou nahodou ma deska SLIC shodny s tvym 'zajiste originalnim' DVD Win7
2. u takto upravenych medii je mozne cokoliv
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

createman
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nestandardní chování Widlí

Příspěvekod createman » 06 dub 2017 08:16

Čau Die,

o SLIC jsem tak jakože slyšel, ale přímo nesetkal. Jak poznám, že ta deska má tuhle vlastnost instalovanou? Je sto součást desky nebo BIOSu? BIOS sem flashoval na novější verzi. Stáhnul jsem SLIC Toolkit a nějak se v tom neorientuji.

Nicméně ovladače nainstaluju ze stránek, to neni problém spíš mě zajímalo proč se to děje. Ono celá ta sestava se chová dost podivně. Nabíhá to překvapivě rychle, ale pak se to chová jak podtaktovaný a s gigem ramek.

Zatím díky za radu...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Podivné chování touchpadu v MS Excel
    od Peťa » 13 čer 2023 16:58 » v Kancelářské balíky
    4
    2036
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    16 čer 2023 08:19
  • Libre Office Calc - Divné chování při kopírování textu Příloha(y)
    od EZumrova » 02 dub 2024 08:12 » v Kancelářské balíky
    14
    2136
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    05 dub 2024 19:11

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů