Nelegální win 7

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Marwellpj
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nelegální win 7

Příspěvekod Marwellpj » 08 dub 2017 15:29

Dobrý den, již 5let používám originální win 7, která jsem si koupil na cd k tehdy novému počítači. Vše běželo bez problémů, až do teď. Zčernala mi plocha a vyskakuje oznámení, žen win nejsou legální. Když v nabídce vyberu že chci systém aktivovat, a opíšu cd-key, tak mi systém ohlásí, nějakou chybu a že se aktivace nezdařila. Zkoušel jsem zavolat na zákaznickou podporu windows, ale stálo mě to 150kč a poslech jsem si krásnou písničku. Nevíte někdo, jak tento problém vyřešit??

Reklama
RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6470
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nelegální win 7

Příspěvekod RIKI22 » 08 dub 2017 15:38

Skús si vybrať pri aktivácií možnosť zmeniť kľúč a zadaj to tam.Aktivoval si to na tej zákazníckej linke cez toho ich robota ?Ak bude stále problém , tak najlepšie je zavolať na zákaznícku linku v pracovnej dobe a spojiť sa s operátorom.

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nelegální win 7

Příspěvekod Erikprvní » 08 dub 2017 15:48

Ldyž je tam "nějaká chyba" je něco špatně. Dohledat se to dá jen podle konkrétní chyby.
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nelegální win 7

Příspěvekod Karrex » 08 dub 2017 15:51

Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti