Azurová smrt

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

rengo
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Azurová smrt

Příspěvekod rengo » 21 dub 2017 17:42

Zdravím,
napíšu zde celý příběh mého problému s ntb, nevím do jaké míry dané problémy spolu souvísí, ale řekl jsem si, že bude lepší je napsat všechny. Můj ntb je značky ASUS mám windows10. Posledních pár týdnů jsem měl problémy se zvukem. Objevilo se vždy, že zvukový ovladač není nainstalovaný. Občas pomohli nabízené Windows opravy, ale když jsem pohnul s ntb tak se ozvalo takové to repreduktorové prasknutí a ovladač byl opět nedostupný. Předevčírem se mi stal zásek na černé spouštěcí obrazovce s nbápisesem ASUS. Včera se mi ale poprvé objevila azurová smrt, nevěnoval jsem tomu takovou pozornost, ale když se po hodině objevila znovu, tak jsem si vygooglil co s tím. Zakázal jsem automatický restart a po dnešním ranním azurovém kolapsu si zapsal první kód UNXEPECTED STORE EXCEPTION. Možná jsem chybně nečekal na 100 procent a vždy provedl vypnout a zapnout a přes UNMOUNTAABLE BOOT VOLUME a NO (jedno slovo co bohuzel z fotky neprectu) CONFG INFO jsem se dostal až k tomu že WINDOWS sám od sebe nahodil nějakou nabídku a po automatickém restartu začalo vše fungovat. Neměl jsem čas se tím zatím zabývat, tak že jsem udělal vše potřebné a dal ntb spát. Po dalším spuštění se objevil CRITICAL PROCCES DENIED. Po restartování jsem se dostal Aptio setup utility s různýmy možnostmi nastavit čas a boot atd. a když dám uložit změny a konec dostanu se chvíli na černou spouštěcí obrazovku s nápisem ASUS a pak zpět do Aptio a když dám uložit beze změny tak jsem pořád v Aptio.
Můžete mi někdo prosim poradit?

Reklama
Uživatelský avatar
Ornádo
Level 3
Level 3
Příspěvky: 511
Registrován: srpen 15
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Azurová smrt

Příspěvekod Ornádo » 21 dub 2017 18:53

Nikdo není tak bohatý aby mohl kupovat nové levné notebooky

rengo
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Azurová smrt

Příspěvekod rengo » 21 dub 2017 19:40

Ornádo píše:http://kunmii.blogspot.cz/2015/09/possible-solutions-unexpectedstoreexcep.html



Díky za link, ale na žádnou z těhlech oprav se z šedé obrazovky aptio setupu nedostanu ne?

Uživatelský avatar
Ornádo
Level 3
Level 3
Příspěvky: 511
Registrován: srpen 15
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Azurová smrt

Příspěvekod Ornádo » 21 dub 2017 20:03

Já sem jen googloval. Moc se v tom nevyznám

Odesláno z mého GSmart Roma R2 pomocí Tapatalk
Nikdo není tak bohatý aby mohl kupovat nové levné notebooky

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Azurová smrt

Příspěvekod Pic » 21 dub 2017 21:23

To Ornádo - proč radíš, když ani nevíš oč tu běží? Přečti si laskavě pravidla tohoto fóra a také je respektuj!
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

rengo
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Azurová smrt

Příspěvekod rengo » 21 dub 2017 21:40

Mimochodem, počítač mi po dalším restartu nabídl přechod do továrního nastevení, jenž jsem využil ovšem na třetím procentu to zkolabovalo a opět jsem v Aptio setup ubility, ze kterého se opět nemuzu dsotat, ještě jsem zapoměnl dodat, že ntb je ASUS R556L


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů