Jak se dostat do svého pc?

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod ITCrowd » 02 kvě 2017 10:56

Jako že se do něj nedostanu už nikdy?
Neztrácej hlavu, ty možná ne, ale pro odborníka by to neměl být problém. Ostatně, i kdyby byl počítač nefunkční, stačí vybrat disk, připojit k jinému počítači a důležitá data stáhnout.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Reklama
Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod Erikprvní » 02 kvě 2017 10:58

Pak na závěr bych doporučil vytvořit účet Google a práci si uložit na Google Drive, pak se k datům dostaneš i z počítače kamaráda. Ale to až to budeš mít hotovo.
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53610
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod petr22 » 02 kvě 2017 11:02

Malem nedodelal zakladku? Tedy to bych netvrdil ze nebude uplne blbej, jen v tom prvnim slove jsou dve pocatecni pismena navic. Clovek co nedodela zakladku ma vetsinou IQ ponekud podprumerne a porozumi pouze fyzickemu trestu. Nechodit do skoly a hrat hry? To je tedy sila. Pravni zopovednost samozrejmne nesou rodice.

Porad plati moje navrhovane reseni: donest notebook nekomu, kdo udela to co jsem navrhoval. Otazka 10 minut.

Ono by se mohlo stat, ze neco podobneho provede ne tobe, ale nekomu cizimu a vykoleduje si za to bud ranu pesti, nebo trestni oznameni a pozadavek na nahradu skody. Moje babicka by rekla, ze roste pro kriminal.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 02 kvě 2017 11:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
wItt 94
Level 3
Level 3
Příspěvky: 521
Registrován: červen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod wItt 94 » 02 kvě 2017 11:03

Jestli si z okolí Boskovic, tak mi dej vědět.
:evil:

behavioralista
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1359
Registrován: únor 14
Bydliště: Jižní Morava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod behavioralista » 02 kvě 2017 11:37

Tvl,co to tady je?Toto udělat brácha mě,tak už visí za nohy mezi futrama.Tví rodiče asi nejsou moc schopní na výchovu,když je jim jedno,že tvůj jakože bratr není schopný ani dokončit základku.To je ta dnešní mládež.Vylízané palice,nic to neví,nic to neumí a jenom to kouří,chlastá,fetuje a dělá bordel.Já si svého mladšího bratra dokážu postavit do latě a pokud ty jako jeho straší sestra ne,tak je něco hodně špatně.

Naty21
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: květen 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod Naty21 » 02 kvě 2017 11:53

flowem píše:Pokud počítačům vůbec nerozumíš, tak tady je asi každá rada drahá.

Prostě si to vyřiď s rodiči, když ho neuměli vychovat.

BTW. "Málem nedodělal základku, pak ho vyhodily z průmky a teď i z učňáku. Není zase úplně blbej" - Tomu se říká oxymóron.


Vážně jsem se snažila, mamce je to jedno... A oxymoron to tedy není, náhodou studuju češtinu... ;-) Máme lepší příklady jako: Mrtvé milenky cit... :-D On je prostě línej...

Dodatečně přidáno po 1 minutě 38 vteřinách:
behavioralista píše:Tvl,co to tady je?Toto udělat brácha mě,tak už visí za nohy mezi futrama.Tví rodiče asi nejsou moc schopní na výchovu,když je jim jedno,že tvůj jakože bratr není schopný ani dokončit základku.To je ta dnešní mládež.Vylízané palice,nic to neví,nic to neumí a jenom to kouří,chlastá,fetuje a dělá bordel.Já si svého mladšího bratra dokážu postavit do latě a pokud ty jako jeho straší sestra ne,tak je něco hodně špatně.



Říkala jsem, že ho nepřeperu a nemám na něj žádnou páku, jemu je všechno jedno... O výchově našich bych pomlčela... :| Zase o tolik starší nejsem...a jsem dost malá...

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod Erikprvní » 02 kvě 2017 12:06

Věnuj se raději tomu heslu, tahle debata nikam nevede :-)
Brácha je prostě na palici, když ti takto komplikuje práci.
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

Uživatelský avatar
Riviera kid
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1167
Registrován: květen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod Riviera kid » 02 kvě 2017 12:28

A nebo třeba napiš, odkud si a někdo bude ochoten ti pomoci přímo.
"Voda je mokrá, nebe je modrý, ženský mají tajemství."

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53610
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod petr22 » 02 kvě 2017 12:38

Odblokovat ten notebook, nebo ma vzit i klacek?

Zivan
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2452
Registrován: leden 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod Zivan » 02 kvě 2017 12:57

Naty21 píše:
ITCrowd píše:Samozřejmě musíš být opatrná. Ale pokud nebudeš nic mazat, tak jediné co se může stát je to, že se do počítače nedostaneš.


Jako že se do něj nedostanu už nikdy? Ach jo...stihl to dva dny předtím než jsem se odstěhovala. Prostě ho uškrtím.


Rozumne je udelat kopii disku a pak ty pokusy delat na te kopii a ne na originalnim disku. Kdyz se neco nepovede, tak je porad puvodni disk netknuty.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod Erikprvní » 02 kvě 2017 12:59

A jakpak tu kopii udělá, když se nedostane do PC?
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

Zivan
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2452
Registrován: leden 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jak se dostat do svého pc?

Příspěvekod Zivan » 02 kvě 2017 13:03

Externi ramecek? Jine PC? Ale nepredpokladam, ze to bude delat ona, spis nekdo jiny. Nesmi to byt ale expert, ktery to dostane do stavu, kdy se k tomu nedostane nikdo.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nejde se dostat do BIOSu
    od ITCrowd » 16 čer 2023 21:56 » v Problémy s hardwarem
    4
    988
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    17 čer 2023 13:44
  • Jak do Excelu dostat aktuální hodnotu z webové stránky? Příloha(y)
    od Peťa » 10 lis 2023 09:41 » v Kancelářské balíky
    2
    1969
    od Peťa Zobrazit poslední příspěvek
    10 lis 2023 16:24

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů