Win 10 po aktualizaci nebere heslo

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Draculla
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Win 10 po aktualizaci nebere heslo

Příspěvekod Draculla » 14 črc 2017 04:02

Ahoj všichni,
máme s partnerem menší problém. Po několika letech změnil heslo asi kvůli své lenosti ve vypisování na poslední řádek klávesnice tudíž na "yxcvbnm" - noťas si v klidu dál šlapal 14 dní heslo je dokonce napsané takto i v nápovědě (takže případný zloděj by byl asi zklamán). Po asi sto padesáté aktualizaci nového systému se noťas samozřejmě restartoval a heslo prostě odmítá přijmout.
Už jsem vyzkoušela snad všechno co jde za kombinace toho řádku dokonce jsem uvažovala i nad přepínáním klávesnice ale nic nefunguje. Posledně mi to asi po stopadesátém pokusu to heslo vzalo, ale opět nás překvapila aktualizace... Když jsem se přihlásila posledně vytvořila jsem aspoň v rychlosti ještě jeden účet - bez hesla. Ale nejsem takový machr abych se v tom hrabala skrze příkazový řádek přes jiné PC. A o tom mém radši pomlčet dvě hodiny zjišťoval jak heslo zrušit a nakonec tam lupnul tuhle absurditu s kterou se Win nehodlá smířit..
Jestli tu ten dotaz už byl nebo je omlouvám se za zdržení a jen poprosím o link. A jestli vás napadne něco jiného než obnovit tovární nastavení budu vděčná. :-) :dontgetit:

Reklama
Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 po aktualizaci nebere heslo

Příspěvekod Microsheep » 14 črc 2017 06:54

Vytvoř bootovací médium, (flash disk, DVD) kde heslo buď smažeš, změníš nebo bypass hesla.
Např. Trinity Rescue, Hirens Boot (obsahuje Konboot, ale i další nástroje), Veeam Recovery Medium

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10914
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 po aktualizaci nebere heslo

Příspěvekod zeus » 14 črc 2017 09:19

Pres usnadneni si dej Klavesnice na obrazovce a heslo zadej z ni, at mas jistotu, co tam cvakas.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Draculla
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Win 10 po aktualizaci nebere heslo

Příspěvekod Draculla » 14 črc 2017 11:08

Taky vyzkoušeno a nic.. A na boot bych musela někoho najít. Mě spíše zarazilo že posledně mi to to heslo vzalo asi vážně po padesátém pokusu ale teď za boha nic..

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53596
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 po aktualizaci nebere heslo

Příspěvekod petr22 » 14 črc 2017 12:02

To, aby system az po padesatem pokusu vzal heslo je nesmysl. Pokud je napsane spravne, vezme ho hned.

Jedina moznost je, ze se po padesatem pokusu podarilo to heslo napsat spravne, i kdyz treba omylem.

Jaka je pri prihlasovani nastavena klavesnice ? Zacal bych tim, ze tam dam anglickou. Alt+shift prepina klavesnice i na prihlasovaci obrazovce.

Draculla
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Win 10 po aktualizaci nebere heslo

Příspěvekod Draculla » 14 črc 2017 12:43

Heslo bylo stále psané jako "yxcvbnm" vždy jsem koukla přes náhled a to heslo to prostě vzalo po x-tém pokusu před tím jsem zkoušela anglickou klávesnici nic, českou a také nic, vynechávala jsem písmena po jednom a také nic, přidala znaky také nic. Restartovala napsala znova nic, opět restaetovala takhle asi třikrát a asi po dvou hodinách to přijalo opět heslo "yxcvbnm" pokusila jsem se ho změnit ale systém ho opět nebral takže jsem akorát stihla udělat druhý účet ale na to abych ho udělala administrátorem potřebuji heslo.. Ochrana Windows vypnutá takže to nejde vrátit a navíc i kdyby to šlo ani nevím kdy partner to heslo změnil..

Dodatečně přidáno po 4 minutách 34 vteřinách:
Ještě bych asi měla napsat že noťas byl už dvakrát v opravně jednou kvůli harddisku a podruhé kvůli modré obrazovce a stále vyskakujícím příkazovým řádkem, každopádně obojí se odehrálo asi dva roky zpět od té doby se párkrát zasekl a neustále se přehříval ale po kompletním vyčištění šlapal jak měl než se instaloval Win 10..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Optiplex nebere jeden 3TB disk
    od roninn » 09 srp 2023 18:03 » v Problémy s hardwarem
    2
    708
    od roninn Zobrazit poslední příspěvek
    09 srp 2023 19:24
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1082
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48
  • Prosím jak se zbavit te otravné nabídky na aktualizaci win 1 na win11
    od Ketty02 » 07 lis 2023 19:17 » v Windows 11, 10, 8...
    9
    1662
    od flowem Zobrazit poslední příspěvek
    29 lis 2023 10:09
  • Po aktualizaci Win11 nejde instalovat (nic: vlc, commander, televize, nic...) Příloha(y)
    od actas » 19 čer 2023 13:56 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    1294
    od actas Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 16:40
  • Po aktualizaci Windows 10 zmizí z Google Chrome záložky Příloha(y)
    od ila123 » 18 lis 2023 18:24 » v Windows 11, 10, 8...
    9
    1407
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 lis 2023 17:28

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů