Náhlé zpomalení WinXP

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

XXX
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: březen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Náhlé zpomalení WinXP

Příspěvekod XXX » 23 čer 2005 21:49

Můj problém spočívá v kopírování DVD(velikost 4,37) přes schránku(ctrl+C a ctrl+V). Kopírování 4.37GB souborů trvalo neco málo přes 12 minut. Před nedávnem se asi něco zvrtlo a kopírování trvá okolo 50-60 minut! PROBLÉM 2: Po následném zkopírování souborů jsem se je chystal vypálit,trvalo to 50minut rychlostí 4krát.Ale před tím zvratem v PC(zpomalení kopírování) mě to samé vypalování trvalo 14 minut!!!Nevíto co s tím?

PS: POČÍTAČ MĚ POSLEDNÍ DOBOU LEZE POŘÁDNĚ NA NERVI,NEZSTÁLE MÁ NĚJAKÉ KÉRY!!!!!!!

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 23 čer 2005 22:25

S celkem velkou jistotou bych si vsadil na vypnutý DMA. Dej Ovládací panely->Systém, přepni se na kartu Hardware a dej Správce zařízení. Rozbal položku Řadiče sběrnice IDE/ATAPI a rozklikni ji. Budou tym položky Primární a Sekundární IDE kanál. Na obě poklepej a je tam záložka Upřesnit tuším? Teď si nejsem jistej, ale to najdeš. Bude na ní dvakrát položka Režim přenosu, vybereš tam Režim DMA. Restartuj a vyzkoušej něco zkopírovat...

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 24 čer 2005 06:26

A pak uz proboha nekopiruj DVDcka pres ctrl+c ctrl+v :)
Obrázek

XXX
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: březen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod XXX » 24 čer 2005 22:50

Tak přes co to mám teda kopírovat do počítače, aby to netrvalo déle než 15 minut?!?!?!

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 19 srp 2005 13:18

Pomocí Nero Burning ROM si můžeš vytvořit kopii originálního DVD a uložit ji kam chceš. Pomocí stejného programu (těchto programů je samozřejmě více) si pak tuto kopii můžeš kdykoliv opět vypálit na čisté DVD.


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů