Přerušení systému

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Lukylukee
Level 1
Level 1
Příspěvky: 79
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Přerušení systému

Příspěvekod Lukylukee » 25 pro 2017 21:13

hoj, nedávno jsem měl problém s vysokým pingem proto sem si stáhl drive booster a aktualizoval všechny ovladače. Muj problem to vyřešilo ale nastal nový a to ten, že se seká windows respektive je zatěžený CPU úlohou zvanou přerušení systému. Zkoušel jsem aktualizovat ručně všechny drivery ale nic nepomohlo. Obnova systému nejde. Prosím o jakoukoliv pomoc

Reklama
nations112
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1043
Registrován: září 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Přerušení systému

Příspěvekod nations112 » 25 pro 2017 21:56

Proč mají všichni potřebu používat tyhle rádoby vylepšováky driverů? Těžce pochybuju, že tvůj ping zapřičiňoval nějaký z ovladačů, spíše to byla náhoda.

https://www.zive.cz/poradna/systemova-p ... tanswers=1

Lukylukee
Level 1
Level 1
Příspěvky: 79
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Přerušení systému

Příspěvekod Lukylukee » 25 pro 2017 21:59

nations112 píše:Proč mají všichni potřebu používat tyhle rádoby vylepšováky driverů? Těžce pochybuju, že tvůj ping zapřičiňoval nějaký z ovladačů, spíše to byla náhoda.

https://www.zive.cz/poradna/systemova-p ... tanswers=1


toto jsem zkousel ale nepomohlo :(

cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přerušení systému

Příspěvekod cejny » 25 pro 2017 22:14

Já tu srandu použil jednou z dobreho zdroje. Není to dobra cesta, hlavně pokud to nemá ověřeno x lidi.

I tak mne to nabídlo update chipsetu desky, kdy pak neslo probuzeni z hybernace, naštěstí si to udelalo zalohu.
Nakonec to šlo, nabídky různých blbosti co ani nechci nemusím. Defakto podezření ze me to tam nacpe breberky. Nemusím vědět vše.

Kolikrát je totiž lepsi se v tom nehrabat, pokud to šlape. Pridelas si leda práci a nervy.
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti