Win 10 otevírání oken

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

tomkaspi
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: únor 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Win 10 otevírání oken

Příspěvekod tomkaspi » 22 lis 2023 00:04

Zdravím,
mám dotaz. Už delší dobu si říkám, že si pohledám otevírání oken u Win 10 ale nemohl jsem narazit na to co hledám. Tak vás touhle cestou chci poprosit o pomoc.
Abych vám popsal mou situaci. Mám Win10 a dlouhou dobu mě štve jak se nová okna dávají do sebe a dnes mi došla už trpělivost a chci si to konečně po x letech odstranit, aby se mi přestali okna dávat furt pod jedno okno. Jestli mi někdo nerozumí myslím to takhle. Otevřu si Chrome na jeden monitor a další chrome na další monitor. Na panelové liště mám jen jednu ikonu chromu a po najetí myší na okno se mi ukáže i to druhé okno. Jednoduše řešeno chci, aby ty okna byli vedle sebe a ne, že musím vždy najíždět myškou na lištu a otevírat si první okno, abych se dostal k druhému. Chápu, že mohu používat ALT + TAB kde se mi ukáže hromada oken a jen si vyberu to okno ale takhle metoda se mi nechce prostě furt používat. Chci ty ikony mít na liště pěkně vedle sebe. Budu se snažit přiložit screen, aby jsme mě vážně pochopili.

https://imgur.com/a/DJ9aGES

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Win 10 otevírání oken

Příspěvekod X » 22 lis 2023 03:33

Nastavení Hlavní lišty - zrušit seskupování. Mně to třeba takhle vyhovuje, jinak na Win 7 nejedu, mám často otevřeno tolik programů, že by se mi to nevešlo na lištu, nemluvě o tom, že v Net prohlížečích mám skoro vždy otevřeno stovky tabů. Také můžeš použít program:

Tidy Tabs (Pro) pro záložky na všechny okna, nechají se nastavit tal, že jsou za horním okrajem okna. Také seskupování se nechá nastavit tak, že je to zcela automatické, problémové programy se nechají vyloučit (Drag Strip, Kalkulačka, ...).


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů