Restartovat nyní? Restartovat později?

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Restartovat nyní? Restartovat později?

Příspěvekod Verxes » 14 úno 2008 11:35

Nazdar,
jelikož mám zapnuté automatické aktualizace systému, čas od času něco PC stáhne a vyhodí to tu hlášku: Aktualizace byly nainstalovány.. třeba restart atd. RESTARTOVAT NYNÍ? nebo RESTARTOVAT POZDĚJI? Ale už mě začíná sr.. štvát, že když dám restartovat později, tak na mě tu hlášku vyhodí za pár minut znovu a pokud nic neodkliknu restartuje se PC automaticky po odpočtu, jenže já třeba převádím film, něco vypaluju, zkrátka nechci aby hned restartoval a pokazil mi rozdělanou práci a také nejsem neustále u PC, zkrátka zapnu převádění filmu / vypalování cd a jdu na kafe, nebo na oběd, ale ten "blbec" mi to pak resne a já můžu začít znovu a DVD médium klidně vyhodit.
Nevíte někdo jak zamezit těmto restartům, ale ne vypnutím aktualizací, to není smyslem mého dotazu. Jestli například nelze někde nastavit, aby se vůbec nepokoušel komp restartovat sám, popř. někde v registrech změnit dobu odpočtu - dal bych tam 24hodin a bylo by to vyřešené.

Dík

Reklama
Uživatelský avatar
tamagoci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 429
Registrován: leden 08
Bydliště: Mladá Boleslav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod tamagoci » 14 úno 2008 12:35

Já myslím,že to asi neklapne,když si Xp rozmyslí,že chtějí restart tak ti asi nepomůže nic.


http://latrine.dgx.cz/nenavidim-windows-xp


Teda skoro nic. :evil:
Naposledy upravil(a) tamagoci dne 14 úno 2008 12:35, celkem upraveno 1 x.
MSI K9N Platinum/AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+,~2.5GHz/WD160Gb/4 Gb RAM/Asus HD 6670
Něco od nás z Mladé Boleslavi
MalwareRemove
Bezpečnostní skener
Čištění PC

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 14 úno 2008 12:35

Pokud si vzpomínám, už se to tu řešilo. Já osobně mám nastaveno Stahovat aktualizace automaticky,ale čas instalace zvolím ručně. To by ti mělo pomoct.

Uživatelský avatar
tamagoci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 429
Registrován: leden 08
Bydliště: Mladá Boleslav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod tamagoci » 14 úno 2008 12:42

No jo,tak si to sám nainstaluješ,já mám zase jen oznamovat a stáhnu si je sám.A jsme kde?-----Pro dokončení inst. je nutné PC restartovat.

U důležitých aktualizací si to prostě ten restart vynutí a řekl bych že s tím nejde nic dělat,jestli se nepletu.
:idea:
MSI K9N Platinum/AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+,~2.5GHz/WD160Gb/4 Gb RAM/Asus HD 6670
Něco od nás z Mladé Boleslavi
MalwareRemove
Bezpečnostní skener
Čištění PC

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 14 úno 2008 12:48

citace:zkrátka zapnu převádění filmu / vypalování cd a jdu na kafe, nebo na oběd, ale ten "blbec" mi to pak resne a já můžu začít znovu a DVD médium klidně vyhodit.

Nic ti neresetne, když nezačneš instalovat aktualizace. Až si doděláš práci teprve pak dáš instalovat a potom restart. Je lepší restartovat, když to chce, ikdyž je to otravné.

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 14 úno 2008 12:55


Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 14 úno 2008 16:36

1) Kdesi je tu zásah do registru - mě to tedy nepomohlo

2) Přepnout na stáhnout automaticky, instalaci zvolím sám

3) Fakt se vám PC sám restartuje? Mě jen otravuje ta hláška.

4) Nejspíš pomůže podobný prográmek (pokud se Win samo nerestartuje) jako: Actual Title Buttons 5.0 - pomocí něho okno hodit do systray a kašlat na něho, takto to občas dělám třeba s chybou IE.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů