PC Down

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Problem spociva spise v:

hardware
7
88%
software
1
13%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 06 dub 2006 06:12

Taková zas.aná nepravidelnost (dva dny) je dost divná. Skoro bych si myslel, že by to mohl být i trochu mechanický problém. Kamarádovi kdysi podobně nesmyslně padal počítač a po prohlídce kabelů zjistil, že mechanik když rozbaloval IDE kabel, tak si pomohl štípačkama a nastříhnul krajní drát, ten pak někdy vedl, někdy ne. Na dceřino počítači mám pro změnu asi vadnou patici, buď pro paměť, nebo procesor. Jenou za čas se počítadlo rozhodne, že nenastartuje, tak vždy musím otevřít skříň, vyndat, nandat paměti, pomačkat na procesor a na pár dní až měsíců je všechno zase OK. Zkus se podívat i po kabelech, pomačkej konektory, paměti, procesor. Není to moc koncepční postup, ale co kdyby....
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Reklama
Aproxim
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Aproxim » 06 dub 2006 09:10

jj, ta nepravidelnost me privede k silenstvi...uz jsem myslel ze bude vse ok, jelo to i 3 dny v kuse a pak to zas zacalo padat...no pri nejhorsim, kdyz nic nenajdu v bedne, tak to hodim do nejakeho servisu at se na to mrknou...

Uživatelský avatar
Petr Kali
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: leden 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Petr Kali » 07 dub 2006 09:29

Synovec měl podobný problém, tak jsem to vzal do servisu a tam mě řekly, že to dělala grafárna. Měla špatnej kontakt s deskou a prostě to padalo taky nepravidelně ale jemu se ještě ve finále po.. HD. K tomu že je karta viděná jako dvě(druhá jako secondary) je prej u Radeonu normální(informace ze servisu).

Uživatelský avatar
hroch123
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1363
Registrován: březen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hroch123 » 07 dub 2006 18:36

To že je videt 2x znamená, že má 2 výstupy na monitory, proto je nainstalovaná 2x. :D

Uživatelský avatar
hroch123
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1363
Registrován: březen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hroch123 » 07 dub 2006 18:44

Grafikou to nebude, ale mrkni se na stránky výrobce Tvý desky a dočteš se o opravách chyb pro CPU u Tvýho biosu. Možná máš původní verzi biosu a ta má problém s Tvým procesorem, pokuď tomu tak bude, tak si bios postupně naflashuj jak vycházeli po sobě verze a věřím že to bude vyřešeno. To samé jsem měl u mé desky a byl to taky Intel. :D

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 10 dub 2006 05:58

Hrochu, díky za info ohledně dvojí instalace karty. Alespoň neumřu úplně blbej (pokud to zase nezapomenu) :idea: :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů