3GB wokna

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Petr Kali
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: leden 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Petr Kali » 25 dub 2006 14:13

CClener jsem nechal proběhnout, ale velikoar woken se zmenšila o 0.02Gb. Čistění disku dělám, taky čistím registry(RegCleaner),ale v Cclener mi naskočilo 306 položek v Problémech. Jsou tam převážně: Nepoužívaná koncovka souborů, Otevřít pomoci programu, Problem instalačního programu,Problem odinstalačního souboru,Zastaralý klíč softwaru,Starý Menu klíč a Chybějící MUJI odkaz. Jak se to dá řešit.

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 25 dub 2006 14:13

seitec: to co jsem měl na mysli bylo pouze vytvoření instalačky s integrovaným service packem a aktualizacema. Nemusel bys nic odebírat.

Ale divil by ses kolik zbytečných věcí je ve woknech (aspoň podle mě). Namátkou si vzpomenu na - Aktovku, ClipBook, Možnosti usnadnění, Spořiče, Wordpad, Windows Media Player, různé ovladače na cokoliv (ke všemu dostaneš ovladače vlastní), podpora pro notebooky (když instaluješ na PC), Netmeeting, Messenger, různí průvodci, jazyky které nikdy nepoužiješ, atd. Ve finále ti to zruší cca 300 MB!
Většinu integrovaných programů a ovladačů nikdy nevyužiješ, protože teméř pokaždé si najdeš lepší.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 25 dub 2006 17:28

jj jasny ale to bych musel predelat cely pc a to sem delal ted pred par dny tak se mi do toho moc nechce... ale diky moc urco to priste udelam
:)

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 25 dub 2006 17:38

jak se da odstranit treba wordpad, moznosti usnadneni...? ja sem to hledal v soucastech systemu ale ne a ne to najit
:)

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 25 dub 2006 18:07

Wordpad není ve složce Windows. On je v Programm Files / WindowsNT / Accessories. A celá tato složka má jen 700kB, takže nestojí za mazání.


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů