Nahrazení souborů systému neznámými soubory Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Nahrazení souborů systému neznámými soubory

Příspěvekod guest » 04 kvě 2006 06:43

Po instalaci progamu se objevuje hláška "došlo k nahrazení souborů systému neznámými soubory, vložte CD se systémem, aby byla zachována stabilita systému". Co s tím. CD nefunguje, jelikož systémmje starší než v PC (vzhledem k SP2, který není integrován). Dík za radu!
P.S. Přepisovaly se tam nějaký knihovny. :smile:

Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 04 kvě 2006 06:47

ÁÁÁle, tohle to pise holt casto. Jakej program/hra... ti to nahrazoval?
Obrázek

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 04 kvě 2006 07:58

Zdenku, nenahazoval jsi včera nebo předevčírem nový systém? Jak to, že už si necháš zas překopávat wokna. Co tam dáváš za program? Měl jsi si přece jen udělat ten bootovací instalační disk s integrovanýma záplatama, jak jsme ti radili. Je to otázka cca 1 hodinky a vůbec to není tak náročné.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Atmosphere

Příspěvekod guest » 04 kvě 2006 09:31

Jake píše:ÁÁÁle, tohle to pise holt casto. Jakej program/hra... ti to nahrazoval?

_____________________________________________________
Byla to hra Athmosphere od DigiPen - http://www.digipen.edu/main/Main_Page

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Systém

Příspěvekod guest » 04 kvě 2006 09:42

mijaja píše:Zdenku, nenahazoval jsi včera nebo předevčírem nový systém? Jak to, že už si necháš zas překopávat wokna. Co tam dáváš za program? Měl jsi si přece jen udělat ten bootovací instalační disk s integrovanýma záplatama, jak jsme ti radili. Je to otázka cca 1 hodinky a vůbec to není tak náročné.

___________________________________________________________
No jo, já si na to netroufám a hlavně nemám čas, určitě by mi to trvalo mnohem dýl než hodinu a já teď musím vyřizovat hromadu pošty, navíc ještě nejde POP3 a tak mi pošta nechodí. Na Centru ji vymažou a já ji přes POP3 nedostanu (nedostupný POP3). Akorát mi tu řve mobil, ale pošta včudu a nevím jak z toho ven. Ti umělci z Centra odpověděli "já o koze on o voze". Akorát jse udělal zálohu systému na HDD a pak to vypálím, nemám ještě doinstalovaný NERO. Mijajo, co jsem měl dělat? (Co to je Mijaja?) Při instalaci to nahlásilo, že to přepíše knihovny (asi 4,5), tak jsem odklikl NE a stejně si to udělalo svoje-chtělo to systém na opravu. Navíc jsem to spustil, grafika to neutáhla a ENDE-RESTART a odstranit bordel! Nevíte proboha někdo co s tou poštou. POP3 nejde (aspoň to Opera hlásí) a ve schránce na Centru se to po odeslání přes POP3 maže!!! Dík! Jsem zoufalej. Až budu při penězích tak kopím počítadlo a poštovní holuby, ale to zase určitě chytím tu ptačí chřipku. Vir jako vir. :x

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 04 kvě 2006 09:48

jak mas nastavenyho klienta v ty opere (incoming server)? predtim ti funguval?
:)

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 04 kvě 2006 10:47

Jestli ti nejde nastavit poštovní klient v Outloku, (což je mimochodem i můj případ :x ), tak si vytvoř schránku třeba na Seznamu a v jejím nastavení si nechej přeposílat zprávy z Centra do schránky Seznamu. Zároveň ti to projde antivirem a antispamem a máš pokoj. Já jsem na Karnevalu a s nastavením Outloku jsem se namordoval ažaž. Půl roku jsem to zkoušel podle jejich návodů hesel, kódů a všelijakých POPů, SMTPů a FTP adres - všechny možné kombinace, (i technik tady byl) a stejně to nejede. Od té doby šel Outlok do někam . Pak jsem si to nastavil tak, jak jsem ti to napsal výše a mám pokoj.

Mimochodem Mijaja je stejně jako Bajaja jméno pro pohádkového prince. Tak mi říkávala má teta, když jsem byl malej.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

POP3 a integrace SP2 do bootovacího CD

Příspěvekod guest » 04 kvě 2006 15:18

V Opeře jsem POP3 nastavil podle průvodce, ale mě to nejde v Outlook Expresu, kde mám dvě adresy, jedna je bez problémů, ale když přijde mail na druhou, tak skončí jen oznámením na mobilu, ale stáhnout nejde. Nastavený jsou obě stejně. Odchozí přes providera a příchozí POP3.centrum.cz.
Na tu integraci SP2 jsem koukal tady - http://www.svethardware.cz/art_doc-9FB7 ... 2BACF.html a není to zas tak složitý, ale nevm jak potom spustit tento soubor Update.exe-s:D:\WinXP_CD ??? :-(

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 04 kvě 2006 15:37

To máš obě schránky na Centrumu?
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

centrum

Příspěvekod guest » 04 kvě 2006 15:56

mikel píše:To máš obě schránky na Centrumu?

___________________________________________________
No ty nejsou obě moje, ale máme tam 2, každý jednu a ta moje nejde. Taky mi zmizely kredity, psal jsem na helpline a ty jsou opraveny, ale pošta pořád končí jen oznámením na mobilu.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 04 kvě 2006 16:20

Zdenku tu integraci spustíš tak, že v nabídce Start dáš Spustit a do okénka zkopíruješ ten příkaz:

Kód: Vybrat vše

Update.exe -s:D:\WinXP_CD


Jen místo toho velkého D tam dáš písmenko disku, kde máš ty zkopírované soubory z instalačky.

No a až to budeš mít, tak pokračuj tady:

PřesAlcohol
nebo přes CDRWin 3.8
nebo přes BartPE

Já to dělal přes Nera a to bylo složitější, než tady ty tři předchozí. Horší je, že ta stránka s Nerem už zmizela z netu.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Nero

Příspěvekod guest » 04 kvě 2006 17:21

mijaja píše:Zdenku tu integraci spustíš tak, že v nabídce Start dáš Spustit a do okénka zkopíruješ ten příkaz:

Kód: Vybrat vše

Update.exe -s:D:\WinXP_CD


Jen místo toho velkého D tam dáš písmenko disku, kde máš ty zkopírované soubory z instalačky.

No a až to budeš mít, tak pokračuj tady:

PřesAlcohol
nebo přes CDRWin 3.8
nebo přes BartPE

Já to dělal přes Nera a to bylo složitější, než tady ty tři předchozí. Horší je, že ta stránka s Nerem už zmizela z netu.

__________________________________________________________
Dík, seš hodnej, ale já bych raději přeci jen tím Nerem. S tím aspoň umím. Předpokládám, že to bude formát bootovací CD. Teď jsem dal do kupy tu poštu, nebo spíš někde se to dalo do kupy. Jaká stránka s nerem zmizela? Všechno je tady.
http://www.cdr.cz/?software


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak zobrazit soubory z ostatních disků Příloha(y)
    od xDwery » 24 kvě 2023 14:57 » v Problémy s hardwarem
    2
    701
    od xDwery Zobrazit poslední příspěvek
    24 kvě 2023 20:09
  • Jak kopírovat soubory z hostitele do VirtualBoxu? Příloha(y)
    od atari » 26 črc 2023 16:36 » v Windows 11, 10, 8...
    5
    1501
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    27 črc 2023 11:30
  • Jak zobrazit soubory z ostatních disků.
    od xDwery » 24 kvě 2023 06:05 » v Problémy s hardwarem
    1
    590
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    24 kvě 2023 06:26
  • W11-Otvírají se všechny text soubory
    od supfor » 06 bře 2024 20:24 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    812
    od supfor Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 20:41
  • Extérní SSD disk nejdou vidět soubory
    od Dexolus » 13 pro 2023 16:18 » v Problémy s hardwarem
    4
    1047
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 07:58

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů