Nahrazení souborů systému neznámými soubory Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

xp

Příspěvekod guest » 09 kvě 2006 14:35

mijaja píše:Máš tu xpsp2 normálně v C:? tam, kde je autoexec, boot.ini, config.sys a ne někde v jiném adresáři? Sakra mě to naběhlo okamžitě.

-----------------------------------
mám to zde ??
http://img224.imageshack.us/img224/6668/s3ev.jpg

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 14:40

Vždyť to mám přesně tak. Úplně stejně, a když zadám do nabídky start -> Spustit a do okénka to zkopíruju ten řádek a dám OK, tak vyskočí malé okénko Unpacking ... a v jeho řádku bliká modře C: a já jen za něj vypíšu název té složky WXPSP2, aby tam bylo c:\WXPSP2 potvrdím a už to jede. Potom jen odklikávám přepis původních souborů.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

xp

Příspěvekod guest » 09 kvě 2006 14:51

mijaja píše:Vždyť to mám přesně tak. Úplně stejně, a když zadám do nabídky start -> Spustit a do okénka to zkopíruju ten řádek a dám OK, tak vyskočí malé okénko Unpacking ... a v jeho řádku bliká modře C: a já jen za něj vypíšu název té složky WXPSP2, aby tam bylo c:\WXPSP2 potvrdím a už to jede. Potom jen odklikávám přepis původních souborů.

------------------------------------------------------
Jestli ten systém na CD není nějakej špatnej. Včera jsem chtěl nainstalovat Pinnacle a Premiere 1.5 a u obou to hlásilo nějakou chybu dll... Nepustilo mne to na instalaci

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 15:03

To by bylo horší, ale jak se ti to podařilo zkopírovat? Zkontroloval jsi, jestli se ti nakopírovaly všechny soubory?

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

xp

Příspěvekod guest » 09 kvě 2006 15:07

mijaja píše:To by bylo horší, ale jak se ti to podařilo zkopírovat? Zkontroloval jsi, jestli se ti nakopírovaly všechny soubory?

-------------------------------------------
Ano, dokonce jsem je i porovnal, ale jen jsem na ně najel myší, jestli někde kousek chyběl nevím. Nemá se ten SP2 rozbalit? Je to na předchozím obrázku.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 15:34

No zkus to, ale to by se asi muselo přepsat v tom řádku. Zkus to rozbalit do stejnojmenné složky - XPSP2 a v tom řádku umaž to exe a tečku před tím. Třeba to systém vezme jako příkaz pro integraci složky do složky.

To na tom obrázku není SP2, ale wokna. SP2 má některé složky se stejným názvem.

Zkus tu integraci třeba podle této strany.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

XPSP2-integrace

Příspěvekod guest » 09 kvě 2006 19:21

mijaja píše:No zkus to, ale to by se asi muselo přepsat v tom řádku. Zkus to rozbalit do stejnojmenné složky - XPSP2 a v tom řádku umaž to exe a tečku před tím. Třeba to systém vezme jako příkaz pro integraci složky do složky.

To na tom obrázku není SP2, ale wokna. SP2 má některé složky se stejným názvem.

Zkus tu integraci třeba podle této strany.

________________________________________________________To na tom obrázku je: WindowsXP... = KB835935-SP2-CSY(260MB), xpsp2.exe je totéž a ta složka WXPSP2 jsou WOKNA (510MB). Tak už nevím. Vzhledem k těm problémům mám dojem, že při formátování před instalací nebyl HDD řádně vymazán. Koukni naschvál sem na tu diskuzi o formátování:http://jnp.zive.cz/?q=node/2021
Neznáš nějakej soft na dokonalý zformátování HDD. Já to ještě zítra přeinstaluju. Nemá cenu laborovat, jestli je tam nějaká systémová chyba na HDD. Už to jednou musím udělat pořádně. Ještě jeden dotaz trochu mimo. Chtěl bych se k webu přihlašovat jako user, ale když jsem nastavil druhý účet, tak tam zůstalo jen několik ikon a já nevím, jak je z toho admin účtu poslat na user. Moc dík za pomoc a hlavně za trpělivost-ještě mne něco napadlo, ale ta nová instalace je aktuální. :smile:

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 19:29

Jestli už to budeš podle toho dělat jen proboha nedávej ten rychlý formát. Ale stejně si myslím, že to v tomhle asi nebude. A třeba jo. Uvidíme. Jestli ale budeš instalovat Nero, prosím tě nedávej tam vyšší verze - nejlépe tak Nero 5 , protože 6 nemá v sobě už ty tabulky na vytvoření Bootovacího CD. V Neru 6 je sice funkce vytvořit bootovací disk, ale je to všechno moc zjednodušené - prostě tomu moc nevěřím. O Neru 7 se nemá cenu vůbec bavit. :evil:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

formátovat rychle, nebo pomalu ?

Příspěvekod guest » 09 kvě 2006 19:35

mijaja píše:Jestli už to budeš podle toho dělat jen proboha nedávej ten rychlý formát. Ale stejně si myslím, že to v tomhle asi nebude. A třeba jo. Uvidíme. Jestli ale budeš instalovat Nero, prosím tě nedávej tam vyšší verze - nejlépe tak Nero 5 , protože 6 nemá v sobě už ty tabulky na vytvoření Bootovacího CD. V Neru 6 je sice funkce vytvořit bootovací disk, ale je to všechno moc zjednodušené - prostě tomu moc nevěřím. O Neru 7 se nemá cenu vůbec bavit. :evil:

______________________________________
? Koukni sem.???
http://jnp.zive.cz/?q=node/2021


Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 10 kvě 2006 14:05

MacounZdenek: Máš pravdu, že 100 lidí má 100 názorů na formát. Pročetl jsem si celou tu diskuzi a musím nesouhlasit. Argument, že Windows XP jsou tak dobré, že není třeba používat pomalý formát a už vůbec ne low-level, je podle mě scestný. V tom případě by se tak často neřešily problémy s Windowsy, nepanoval by všeobecný názor, že pro správnou funkci je doporučeno 1x za rok reinstal, apod. A když si zadáš do vyhledávače tady na fóru low-lewel (low level) formát, tak uvidíš, kolikrát se tady řešil a doporučoval.
Klidně si tady dej hlasování, jestli uživatelé na základě svých zkušeností věří pomalému/low-lewel formátu nebo nějakým nástrojům od Windows.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

low level

Příspěvekod guest » 11 kvě 2006 20:12

mikel píše:MacounZdenek: Máš pravdu, že 100 lidí má 100 názorů na formát. Pročetl jsem si celou tu diskuzi a musím nesouhlasit. Argument, že Windows XP jsou tak dobré, že není třeba používat pomalý formát a už vůbec ne low-level, je podle mě scestný. V tom případě by se tak často neřešily problémy s Windowsy, nepanoval by všeobecný názor, že pro správnou funkci je doporučeno 1x za rok reinstal, apod. A když si zadáš do vyhledávače tady na fóru low-lewel (low level) formát, tak uvidíš, kolikrát se tady řešil a doporučoval.
Klidně si tady dej hlasování, jestli uživatelé na základě svých zkušeností věří pomalému/low-lewel formátu nebo nějakým nástrojům od Windows.

____________________________________________________________
No já s tím pomalým formátováním souhlasím, jenom jsem si chlěl udělat jasno. Ostatně teď jsem instaloval Kerio a hlásí mi expired-běžím :D v omezené verzi. Kdyby ten hard byl čistej, tak by to běželo zase těch 30 dní naplno.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak zobrazit soubory z ostatních disků Příloha(y)
    od xDwery » 24 kvě 2023 14:57 » v Problémy s hardwarem
    2
    710
    od xDwery Zobrazit poslední příspěvek
    24 kvě 2023 20:09
  • Jak kopírovat soubory z hostitele do VirtualBoxu? Příloha(y)
    od atari » 26 črc 2023 16:36 » v Windows 11, 10, 8...
    5
    1507
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    27 črc 2023 11:30
  • Jak zobrazit soubory z ostatních disků.
    od xDwery » 24 kvě 2023 06:05 » v Problémy s hardwarem
    1
    617
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    24 kvě 2023 06:26
  • W11-Otvírají se všechny text soubory
    od supfor » 06 bře 2024 20:24 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    851
    od supfor Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 20:41
  • Extérní SSD disk nejdou vidět soubory
    od Dexolus » 13 pro 2023 16:18 » v Problémy s hardwarem
    4
    1070
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 07:58

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 9 hostů