Ad-Watch - průnik do systému Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 21 črc 2006 08:29

Je to nějaký divný. Když jsem to teď zapnul, tak Ad-wath hlásil vnitřní chybu aplikace, sledování vypnuto. Ad-aware také nešel spustit. Pak jsem našel tu poslední věc a odstranil. Najednou se Ad-wath zapnul a vypsal 40 událostí. Pak se zase všechny ikony změnily a nejde nic spustit. Ani ovl.panely abych se dostal na odinstalování. Ze zástupců na ploše je spustitelný akorát Outlook a Tento počitač, některé ostatní věci jdou spustit přes C-Program Files. Kdybych aspoň pochopil co se stalo??? :D

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 21 črc 2006 09:06

No jen aby nebyl příliš poškozený systém. Šmejdi by tam už být neměli, ale změny v OS mohou být horší, než se zdá.
Ještě takhle - co ti ten Ad-Watch napsal (těch 40 událostí) nemaže ti on ty cesty k ikonám na ploše a k souborům? Nemám jej, tak nevím co má v nastavení.

Ad-aware si taky vytváří svůj log skenování. Zkus se do něj podívat.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 21 črc 2006 09:37

Tak to už asi nenapíšu. Je to všechno nepřístupný a nemůžu udělat ani screen-nedostanu se do malování. Ono mi to až tak nevadí, záložky asi stáhnu a co se týká ztracených programů-stejně to nebylo dobře vymyšlený, mám v tom binec a tak to příště udělám jinak. Jen nevím jestli půjde instalace. Nebere to bootovací CD a možná budu muset vymazat CMOS, ale ani to by nebyl problém. Spíš je problém, proč se to stalo. V poslední době mi nešel spustit Ad-aware. Když jsem to odklikl, tak přeběhla lišta přes monitor, jako když se to otevírá, v systray to bylo taky, ale jinak nic. Až třeba podesátý. Vypadalo to, že to běží někde na pozadí? Tam možná bylo nějaký poškození a proto se tam něco dostalo. Jestli to nerozchodím, tak ti napíšu soukromou správu (tady to akorát zabírá místo), potřeboval bych pak s něčím poradit v té instalaci. Lepší ale kdybych to rozchodil, přece jen bych něco potřeboval vypálit.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 25 črc 2006 11:17

Stále se to snažím vyřešit, ale problém je v přidružení programu. Našel jsem několik odkazů Jak vytvořit přidružení nepřidružených typů souborů, ale to nejde, resp. nevím co mám přidružit k otevření bodu obnovení.
Rstrui.exe nejde otevřít ani v sys32.
http://img101.imageshack.us/img101/3493/rstruiiz6.jpg
??? :-(
Nejde ani spustit malování, musím nejdřív nějaký obrázek otevřít v programu malovaní (což s podivem funguje) a pak ho přepsat.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 25 črc 2006 13:19

Teď ti to z hlavy neřeknu, protože jsu na 98čkách, ale v Nápovědě WXP se o zpřístupnění System Volume Information píše. Zkus to najít.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 28 črc 2006 19:28

Tak jsem to přeinstaloval a dokonce se mi podařilo zprovoznit Nero a vypálit potřebné zálohy. Tak jsem si myslel, že je to v pohodě, ale není. Nemám tušení co se stalo, ale dělá to pořád skopičiny. Teď jsem byl na virech, protože tam jsem také hledal rady a chtěl jsem jim ze slušnosti napsat jak to dopadlo. Všechno funmguje do doby, než kliknu "napsat odpověď". Pak Opera vyskočí na 95% a nezbývá než ukončit proces. Jediný co vím, že to způsobil ten netmon, ale kde se vzal je záhada.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů