Reinstal WXP !

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 23 črc 2006 14:08

co se ti stane kdyz to cd das normalne pri spustenych woknech naskoci ti nabidka? muzes dat primo novou instalaci z woken anizbys musel mit boot cd. das to cd normalne do pc pri zapntych woknech naskoci ti nabidka das instalovat nova instlace a pak uz to pojede.
:)

Reklama
trefort
Level 2
Level 2
Příspěvky: 236
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod trefort » 23 črc 2006 14:14

Nvm presne,jak to myslite, kdyz to CD dam ted do PC, tak tam mam napsano Vítá vas system Win XP.mam tam jako 1. polozku na vyber instalace Win XP, kdyz ji dam mam tam

Instalační program nemůže pokračovat, protože v počítači je novější verze systému Windows než verze na disku CD.

Upozornění: Jestliže se rozhodnete odstranit novější verzi systému Windows, která je nyní v počítači nainstalována, nebude možné soubory a nastavení obnovit.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 23 črc 2006 21:05

To může být ono. Nemáš tam možnost pokračovat dále v instalaci? V tomhle ti poradit nemůžu, protože instalaci woken přímo z woken jsem bohudík nikdy nedělal.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 23 črc 2006 22:28

Pokud jde o tu instalaci tak je to těmi SPacky.Já mám taky problém.Já můžu přehazovat bootování jak chci,dělat co chci a stavět se třeba na hlavu.Už se to tu i kdysi řešilo /a nenainstaluji svoje XP na svůj počítač/teď myslím zformátovaný/jinak než,že tam dám nejprve Windows 98 a ty pak inovuji!!!!!Nic jiného nejde.CD je 100% bootovací a stejně nanabootuje.Musím 98 a pak XP.Nenašel se od té doby co to tu bylo kdo měl něco podobného.

trefort
Level 2
Level 2
Příspěvky: 236
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod trefort » 23 črc 2006 22:33

Našel :-( :bigups:

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 23 črc 2006 23:33

hmm mozna sem vlastne mel kdysi podobnej problem ze sem musel davat inovaci, ale s originalnim cd to slo pak dobre. mate original?
:)

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 24 črc 2006 09:51

Jestli nebootuje na vašem kompu, zajděte to vyzkoušet u kámoše (radějí více kámošů). Když jim to taky nepůjde CD určitě není bootovací. Když jim to půjde, je problém s vaším PC, který mi motá hlavu. :shock:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 24 črc 2006 11:50

stáhni si tohel a můžeš si to natrénovat tu instalaci z DOS

http://download.lockergnome.com/download/103202
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 24 črc 2006 17:09

Jo na druhým počítači to jde normálně.To už jsem zkoušel.Ono n atom druhým šla celá instalace trochu jinak,už si to nepamatuji byly to maličkosti.Po nainstalování se i jinak windows chovali.

Surehand
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: září 05
Bydliště: Hlohovec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Surehand » 30 črc 2006 22:44

Je ešte jedna varianta. Vyber disk, daj ho do PC nejakému kamošovi a naformátuj ho tam. Potom ho vráť naspäť do svojho PC a inštalácia by mala fungovať úplne bez problémov.

Uživatelský avatar
Jupiters
Level 1
Level 1
Příspěvky: 87
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jupiters » 31 črc 2006 13:55

A nebo ještě jedna varianta. :wink: Nabootuj z dikety win98 (pokud jni nemáš, lze si ji stáhnout z netu) s podporou CD-ROM a potom zkus spustit instalaci XPček. Je podle mě zbytečné instalovat 98 celé.
Vím, že to neřeší to základní, tzn. proč to nejde nabootovat přímo, ale třeba to pomůže aspoň dostat do PC XPčka... :idea:

Surehand
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: září 05
Bydliště: Hlohovec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Surehand » 01 srp 2006 20:00

liborek píše:Pokud jde o tu instalaci tak je to těmi SPacky.Já mám taky problém.Já můžu přehazovat bootování jak chci,dělat co chci a stavět se třeba na hlavu.Už se to tu i kdysi řešilo /a nenainstaluji svoje XP na svůj počítač/teď myslím zformátovaný/jinak než,že tam dám nejprve Windows 98 a ty pak inovuji!!!!!Nic jiného nejde.CD je 100% bootovací a stejně nanabootuje.Musím 98 a pak XP.Nenašel se od té doby co to tu bylo kdo měl něco podobného.

Ešte k tomuto problému. Ak máš sformátovaný, teda dobre sformátovaný HDD a originálne CD WinXP, takýto problém by si nemal mať. Keď totiž sformátuješ HDD, Tvoj PC zabudne, že niekedy nejaká 98ka existovala a predpokladá, že XPčka sú to jediné na svete, na čom si môže pochutnať. :lol: Doposiaľ som sa nestretol s tým, že by PC nešiel nabootovať z originálneho CD. Problém môže nastať, ak CD nie je originál a pri vytváraní "domáceho" bootovacieho CD došlo k nejakej chybe. :bigups:


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů