Dva totožné účty ve WIN XP Home .

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Dva totožné účty ve WIN XP Home .

Příspěvekod alias75 » 01 srp 2006 15:20

Někde jsem tady podobného četl,ale není to stejné.Myslím.Je to dýl.Udělal jsem si Admin účet a žil jsem si ve spokojenosti 8) že jsem Admin.Jenže jednoho dne jsem si říkal že bych mohl NODA nechat projet comp v nouzovém režimu,protože mě běží dost programů na pozadí a nod je měl zamčené a nechtělo se mě je všechny vypínat :roll: růčo.No a tady skončila moje :cry: utopické pohoda s účtem.V nouzáku se najednou na ploše ukázali účty :shock: dva.Ten co jsem si vytvořil byl pojmenovaný jako ADMIN a udělaný ve woknech u položky administrátor.No a hned pod ním byl ještě jeden účet a Ten se jmenoval Administrátor.To jsem z toho byl ale :idea: zmatenej.Teda jsem ještě stále.Máte k tomu někdo něco :-( k vysvětlení ??Děkuji.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Reklama
seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 01 srp 2006 16:45

ucet administrator je zakladni ucet ve woknech ktery se vytvori vzdy, pak ale kdyz si vytvoris ucet jiny ucet administrator se skryje dostanes se do nej v nouzaku nebo pokud pouzivas to zjednoduseny prihlasovany dej dvakrat ctrl+alt+del a pak napis ucet administrator. to znamena jak jsi vytvoril ucet admin zmizel ti ucet administrator a ukazal se ti az v nouzaku.
:)

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 02 srp 2006 16:36

Zmizí to je hezký ale jak jsem ho objevil v nouzáku tak mě i naskočil v C:Program files/Document and setting .Je tam jak Admin tak Administrátor.V tom bych chtěl mít pořádek.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 02 srp 2006 19:21

Tak jeden účet zruš
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů